اخبار

ثبت‌نام آزمون ورودی دبیرستان دانا و توانا تمدید شد

دانشگاه بین‌المللی چابهار به عنوان مجری این طرح، در راستای حمایت از دانش‌آموزان مستعد و نخبه مناطق جنوبی استان از بین دانش‌آموزان پسر پایه نهم در رشته‌های ریاضی و فیزیک، علوم تجربی و علوم انسانی از مناطق چابهار، دشتیاری، راسک، سرباز، کنارک، نیکشهر، قصرقند، فنوج، بنت و لاشار از طریق برگزاری آزمون ورودی، کمک هزینه تحصیلی در دوره متوسطه دوم اعطا می‌نماید.
خبر اصلی:
ثبت‌نام آزمون ورودی اعطای کمک‌هزینه تحصیلی سازمان منطقه آزاد چابهار در دبیرستان دانا و توانا دانشگاه بین‌المللی چابهار در تاریخ 14/2/1399 از طریق وبسایت highschool.iuc.ac.ir در پایه دهم رشته‌های علوم تجربی، علوم انسانی و ریاضی‌فیزیک آغاز و مهلت آن تا تاریخ 25/2/1399 اعلام گردید. با توجه به پایان یافتن زمان ثبت نام، داود بهادری مدیر دبیرستان دانا و توانا دانشگاه بین المللی چابهار از تمدید آن تا 31/2/1398 خبر داد تا دانش‌آموزانی که تا الان نتوانسته‌اند ثبت نام خود را انجام دهند، بتوانند از این فرصت استفاده کنند.
نحوه ثبت نام:
داوطلبین گرامی جهت ثبت‌نام به بخش ثبت نام در سایت دبیرستان به آدرس: highschool.iuc.ac.ir مراجعه نموده و پس از تکمیل فرم‌های مربوطه و بارگزاری مدارک زیرکدرهگیری ثبت‌نام خود را دریافت نمایند.
مدارک مورد نیاز جهت ثبت‌نام:
1) اسکن عکس 4×3 داوطلب
2) اسکن صفحه اول شناسنامه داوطلب
3) اسکن کارنامه نوبت اول پایه نهم داوطلب
4) اسکن فیش واریزی به مبلغ 450,000 ریال به حساب دبیرستان دانا و توانا به شماره حساب 2521069417 یا شماره کارت 5859837005444845

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن