شنبه, ۱۲ آذر , ۱۴۰۱
Saturday, 3 December , 2022
«تولید، دانش بنیان، اشتغال زایی»
جستجو
آغاز ثبت نام وام های دانشجویی | رییس صندوق رفاه دانشجویان
22

رییس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم از آغاز ثبت نام وام های دانشجویی خبر داد و گفت: ثبت نام وام های دانشجویی از ۲۱ مهر آغاز شده و تا ۱۶ آذر ادامه خواهد داشت. – به گزارش سایت قطره و به نقل ازتابناک ، مسعود گنجی در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به ثبت […]

پ
پ


رییس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم از آغاز ثبت نام وام های دانشجویی خبر داد و گفت: ثبت نام وام های دانشجویی از ۲۱ مهر آغاز شده و تا ۱۶ آذر ادامه خواهد داشت.

– به گزارش سایت قطره و به نقل ازتابناک ، مسعود گنجی در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به ثبت نام وام های دانشجویی گفت: با توجه به شروع سال تحصیلی ۱۴۰۲-۱۴۰۱ ثبت نام وام های دانشجویی از ۲۱ مهرماه در پورتال رفاه صندوق رفاه دانشجویان به آدرس bp.

swf.

ir آغاز شده و تا ۱۶ آذر ادامه خواهد داشت.

وی ادامه داد: ثبت نام وام ضروری دانشجویان نیز از ماه آینده آغاز و تا روز دانشجو ۱۶ آذر ادامه خواهد داشت.

وی ادامه داد: نظر به اهمیت مسائل رفاهی که از اولویت های رسالت صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم است و در راستای مساعدت و توجه به رفع دغدغه های بخشی از مشکلات معیشتی آنان ثبت نام وام های دانشجویی در زمان فوق میسر بوده و پورتال صندوق رفاه دانشجویان برای دسترسی دانشجویان سراسر کشور فعال خواهد بود.

رییس صندوق رفاه دانشجویان اعلام کرد: تمام وام های دانشجویی نسبت به سال قبل با افزایش روبرو خواهد بود.

وی افزود: وام دانشجویان متأهل نسبت به دانشجویان مجرد دو برابر افزایش داشته است وام ضروری ازدواج و تولد فرزند نیز افزایش داشته است.

رییس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم یادآورشد: برنامه صندوق رفاه دانشجویان این است که به تمام درخواست ها پاسخ دهد.

کلید واژه ها: وام های دانشجوییدانشجوصندوق رفاه دانشجویانصندوق رفاه دانشجویان وزارت علومدانشجویاندانشجوییثبت نامادامهرفاهآغاز ثبت نامآغازصندوقوزارت علوم۱۶ آذرمشکلات معیشتیپورتالوزارتسال تحصیلیروز دانشجووام ضروریعلومخبرنگاردسترسیمعیشتیمشکلاتاولویتمهرماهتابناکضروریگزارشSource link

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.