شنبه, ۱۲ آذر , ۱۴۰۱
Saturday, 3 December , 2022
«تولید، دانش بنیان، اشتغال زایی»
جستجو
آغاز ثبت نام وام های دانشجویی
22

به گزارش بازار، مسعود گنجی گفت: با توجه به شروع سال تحصیلی ۱۴۰۲-۱۴۰۱ ثبت نام وام‌های دانشجویی از ۲۱ مهر در پرتال رفاه صندوق رفاه دانشجویان به نشانی bp.swf.ir آغاز شد و تا ۱۶ آذر ادامه خواهد داشت. رئیس صندوق رفاه دانشجویان افزود: ثبت نام وام ضروری دانشجویان نیز از ماه آینده آغاز می شود […]

پ
پ


به گزارش بازار، مسعود گنجی گفت: با توجه به شروع سال تحصیلی ۱۴۰۲-۱۴۰۱ ثبت نام وام‌های دانشجویی از ۲۱ مهر در پرتال رفاه صندوق رفاه دانشجویان به نشانی bp.swf.ir آغاز شد و تا ۱۶ آذر ادامه خواهد داشت.

رئیس صندوق رفاه دانشجویان افزود: ثبت نام وام ضروری دانشجویان نیز از ماه آینده آغاز می شود و تا ۱۶ آذر روز دانشجو ادامه خواهد داشت.

گنجی ادامه داد: نظر به اهمیت مسائل رفاهی که از اولویت‌های رسالت صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم است و در راستای مساعدت و توجه به رفع دغدغه‌های بخشی از مشکلات معیشتی آنان ثبت نام وام‌های دانشجویی در زمان فوق میسر بوده و پورتال صندوق رفاه دانشجویان برای دسترسی دانشجویان سراسر کشور فعال خواهد بود.

رئیس صندوق رفاه دانشجویان اعلام کرد: تمام وام‌های دانشجویی نسبت به پارسال با افزایش روبرو خواهد بود.

گنجی افزود: وام دانشجویان متأهل نسبت به دانشجویان مجرد، دو برابر افزایش داشته است وام ضروری ازدواج و تولد فرزند نیز افزایش داشته است.

رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم یادآورشد: برنامه صندوق رفاه دانشجویان این است که به تمام درخواست‌ها پاسخ دهد.Source link

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.