پنج شنبه, ۲۹ اردیبهشت , ۱۴۰۱
Thursday, 19 May , 2022
«تولید، پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها»
جستجو
آیین معارفه سرپرست دانشگاه مازندران برگزار شد
5

آیین تکریم دکتر کوروش نوذری رئیس سابق و معارفه دکتر حشمت‌اله علی‌نژاد سرپرست دانشگاه مازندران با حضور معاون وزیر علوم و رئیس سازمان امور دانشجویان برگزار شد. به گزارش اداره‌کل روابط عمومی وزارت علوم، به نقل از دانشگاه مازندران، دکتر هاشم داداش‌پور در این مراسم گفت: دانشگاه‌ها می توانند در سطح استان و منطقه جغرافیای […]

پ
پ


آیین تکریم دکتر کوروش نوذری رئیس سابق و معارفه دکتر حشمت‌اله علی‌نژاد سرپرست دانشگاه مازندران با حضور معاون وزیر علوم و رئیس سازمان امور دانشجویان برگزار شد.

به گزارش اداره‌کل روابط عمومی وزارت علوم، به نقل از دانشگاه مازندران، دکتر هاشم داداش‌پور در این مراسم گفت: دانشگاه‌ها می توانند در سطح استان و منطقه جغرافیای که قرار دارند به عنوان یکی از مجموعه‌های محرک اقتصاد جامعه نقش آفرینی کنند که در این راستا توجه به مزیت های نسبی منطقه از نظر صنعت و کشاورزی و ارتباط مناسب با صنایع ضروری است.

وی با اشاره به اینکه تعداد دانشجویان در کشور نسبت به دهه های قبل کاهش یافته است؛ این موضوع را ناشی از تحولات مختلف در جامعه دانست و تاکید کرد: دانشگاهها باید خودرا با تغییرات روز دنیا و شیوه های جدید آموزش و پژوهش وفق دهند.

معاون وزیر علوم با اشاره به شرایط کرونایی و تحولات اقتصادی کشور، وضعیت آموزش کشور و به‌ویژه دانشجویان را متفاوت از دوران گذشته دانست و گفت: ضرورت رعایت پروتکل‌های بهداشتی کرونا، وضعیت جدیدی را در دانشگاه‌ها و خوابگاه‌های کشور ایجاد می کند و مسئولان دانشگاهها با تجربه مدیریتی متفاوتی روبه رو هستند و ما نیازمند کمک همه بخش های مختلف برای گذار از این شرایط هستیم.
ادای احترام به یادمان شهدای گمنام دانشگاه، نشست با هیات رییسه، بازدید از خوابگاه‌های دانشجویی حضرت امام حسین (ع) و حضرت زینب (س)، ملاقات با دانشجویان خارجی دانشگاه مازندران و نشست با کانون دانشگاهیان ایران اسلامی، از دیگر برنامه‌های دکتر داداش‌پور در مدت حضور یک‌روزه در دانشگاه مازندران بود.

یادآور می‌شود: در آیین تکریم و معارفه سرپرست دانشگاه مازندران، تعدادی از روسای دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی استان، تعدادی از نمایندگان مردم شریف استان مازندران در مجلس شورای اسلامی، جمعی از مسئولان استانی، شهرستانی و دانشگاهی و جمع کثیری از دانشگاهیان نیز حضور داشتند.
 Source link

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.