جمعه, ۱۰ تیر , ۱۴۰۱
Friday, 1 July , 2022
«تولید، دانش بنیان، اشتغال زایی»
جستجو
احداث و توسعه خوابگاه متاهلی؛ موجب کاهش دغدغه‌های دانشجویان و حفظ و تحکیم بنیان خانواده است
55

معاون آموزشی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری با تأکید بر اینکه با ایجاد فضای مناسب و امکانات رفاهی مطلوب می‌بایست از دغدغه‌های دانشجویان کاست، گفت: با ساخت خوابگاه‌های متاهلی در دانشگاه‌ها می توان آرامش فکری و روحی دانشجویان را تأمین و به حفظ و تحکیم بنیان خانواده کمک کرد. به گزارش اداره کل روابط عمومی […]

پ
پ


معاون آموزشی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری با تأکید بر اینکه با ایجاد فضای مناسب و امکانات رفاهی مطلوب می‌بایست از دغدغه‌های دانشجویان کاست، گفت: با ساخت خوابگاه‌های متاهلی در دانشگاه‌ها می توان آرامش فکری و روحی دانشجویان را تأمین و به حفظ و تحکیم بنیان خانواده کمک کرد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از دانشگاه نیشابور، آیین کلنگ‌زنی خوابگاه متأهلی دانشگاه نیشابور با حضور دکتر عموعابدینی معاون  آموزشی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، برگزار شد.

در این مراسم، دکتر عموعابدینی با یادآوری فرمایشات مقام معظم رهبری (مد ظله) در رابطه با ایجاد فضای مناسب جهت تحصیل متأهلین و کاستن دغدغه های آنان ابراز داشت: دانشگاه باید محل آرامش دانشجویان باشد از این رو ایجاد فضای مناسب و امکانات رفاهی مطلوب در دانشگاه ها با ساخت خوابگاه‌های متاهلی باعث می‌شود دانشجویان ضمن برخورداری از آرامش فکری و روحی و حفظ و تحکیم بنیان خانواده به کسب علم و دانش بپردازند. 

گفتی است مجتمع خوابگاهی ویژه دانشجویان متأهل دانشگاه نیشابور، مشتمل بر ۱۵ واحد ، با متراژ تقریبی ۱۰۰۰ مترمربع، در محوطه‌‌ پردیس دانشگاه نیشابور، احداث خواهد شد.Source link

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.