سه شنبه, ۳ خرداد , ۱۴۰۱
Tuesday, 24 May , 2022
«تولید، پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها»
جستجو
اختصاص زمین برای فعالیت شرکت‌های دانش بنیان حوزه کشاورزی مستقر در پارک علم و فناوری همدان
0

در نشست مشترک رئیس پارک علم و فناوری همدان و سرپرست مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی استان همدان با موضوع اجرای «آیین نامه حمایت از تولید دانش بنیان و اشتغال آفرین در بخش کشاورزی و منابع طبیعی» مقررشد تا براساس ماده ۵ آیین نامه برای فعالیت این شرکت‌ها زمین در نظر گرفته […]

پ
پ


در نشست مشترک رئیس پارک علم و فناوری همدان و سرپرست مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی استان همدان با موضوع اجرای «آیین نامه حمایت از تولید دانش بنیان و اشتغال آفرین در بخش کشاورزی و منابع طبیعی» مقررشد تا براساس ماده ۵ آیین نامه برای فعالیت این شرکت‌ها زمین در نظر گرفته شود.

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از پارک علم و فناوری همدان، جلسه ای دو جانبه با حضور دکتر مجید کزازی رئیس پارک علم و فناوری همدان و رضا بهراملو به عنوان سرپرست مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی استان همدان با هدف افزایش جذب، پذیرش و حمایت از شرکت‌های دانش بنیان فعال در زمینه کشاورزی برگزار شد.

در این جلسه راه‌های اجرای «آیین نامه حمایت از تولید دانش بنیان و اشتغال آفرین در بخش کشاورزی و منابع طبیعی» که در سال ۱۴۰۱ ابلاغ شده بود بررسی شد.

دکتر کزازی با اشاره به پتانسیل های استان همدان در بخش کشاورزی بیان داشت: این ظرفیت بالقوه می‌باید با حمایت و تقویت شرکت‌های دانش بنیان فعال و نیز تاسیس شرکت‌های دانش بنیان جدید در زمینه‌های مختلف بخش کشاورزی و منابع طبیعی به رشد و بالندگی کشور منجر شود.
گفتنی است در پایان مقرر شد تا برابر ماده ۵ آئین نامه مذکور و با همکاری طرفین مقدمات اختصاص زمین برای فعالیت شرکت‌های دانش بنیان کشاورزی فراهم گردد.Source link

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.