دوشنبه, ۱۳ تیر , ۱۴۰۱
Monday, 4 July , 2022
«تولید، دانش بنیان، اشتغال زایی»
جستجو
ارتباط موثر ورزش و تفریحات سالم با آموزش عالی و توسعه شخصیت افراد
5

دکترمحمدعلی زلفی گل ،وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در پیام تبریکی به مناسبت روز جهانی ورزش دانشگاهی تاکید کرد: رزش و تفریحات سالم با آموزش عالی و توسعه شخصیت افرادمرتبط است. به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، متن کامل پیام دکتر زلفی گل بدین شرح است: جایگاه ورزش دانشگاهی در نظام آموزش عالی […]

پ
پ


دکترمحمدعلی زلفی گل ،وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در پیام تبریکی به مناسبت روز جهانی ورزش دانشگاهی تاکید کرد: رزش و تفریحات سالم با آموزش عالی و توسعه شخصیت افرادمرتبط است.

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، متن کامل پیام دکتر زلفی گل بدین شرح است:

جایگاه ورزش دانشگاهی در نظام آموزش عالی کشور تبلوری از نقش کلیدی دانشجو-ورزشکاران به‌عنوان رهبران آینده برای تحکیم گفتمان توسعه و تحول در سبک زندگی سالم با رویکردی کیفی و فعال است.

در عصر مدرن و پیشرفته امروز که زندگی با چالش‌های جدیدی روبرو است این ادعا از اهمیت ویژه‌ای در سطح مراکز آموزشی برخوردار است که ورزش و تفریحات سالم را با آموزش عالی و توسعه شخصیت فرد مرتبط می‌داند و فضا و کیفیت مکان‌هایی که ابعاد هو یتی شخص را توسعه می‌دهد دارای ارزش ویژه‌ای هستند.

بی تردید تحقق اهداف کلان از طریق ورزش نیازمند برنامه‌های دقیق، علمی و آینده محور ورزشی-آموزشی است تا فضا و محیطی در کشور ایجاد شود که بذر دانش در آن رُسته و راه بر افزایشِ مهارت زندگی جوانان از طریق ورزش گشوده شود.

اینجانب فرا رسیدن روز جهانی ورزش دانشگاهی را به تمامی دانشگاهیان فرهیخته از جمله دانشجویان، اساتید تربیت بدنی و ورزش و همه قهرمانان ورزش‌های دانشگاهی در سطح ملی و بین‌المللی تبریک گفته و تقارن این روز با آغازین روزهای شروع سال تحصیلی را گرامی می‌دارم.

 

 Source link

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.