دوشنبه, ۲۴ مرداد , ۱۴۰۱
Monday, 15 August , 2022
«تولید، دانش بنیان، اشتغال زایی»
جستجو
ارتقای نشریات دانشکده مدیریت به رتبه الف | طبق رتبه بندی
15

طبق رتبه بندی جدید انتشار یافته توسط وزارت علوم تحقیقات و فناوری، نشریات مدیریت بازرگانی، مدیریت دولتی، مدیریت صنعتی، تحقیقات مالی و بررسیهای حسابداری و حسابرسی از رتبه ب به رتبه الف ارتقا یافتند. – یکی از برنامه های اعلامی هیئت رییسه جدید دانشکده بوده که خوشبختانه در کمتر از یکسال به نتیجه رسید. امید […]

پ
پ


طبق رتبه بندی جدید انتشار یافته توسط وزارت علوم تحقیقات و فناوری، نشریات مدیریت بازرگانی، مدیریت دولتی، مدیریت صنعتی، تحقیقات مالی و بررسیهای حسابداری و حسابرسی از رتبه ب به رتبه الف ارتقا یافتند.

– یکی از برنامه های اعلامی هیئت رییسه جدید دانشکده بوده که خوشبختانه در کمتر از یکسال به نتیجه رسید.

امید است که نشریه تازه تاسیس بررسی های مدیریت رسانه نیز پس از انتشار چهار شماره که پیش نیاز رتبه گیری است در سال آینده به کسب رتبه ممتاز نائل آید و همچنین نشریه مدیریت فناوری اطلاعات که نشریه بین المللی نمایه شده در اسکوپوس است در چارک بالاتری در این پایگاه اطلاعاتی معتبر قرار گیرد و در نمایه های معتبر دیگر علمی جهانی از جمله جی سی آر نیز ثبت شود.

این موفقیت را به سردبیران و دبیران علمی این نشریات، اعضای هیئت علمی، دانشجویان و کارکنان دانشکده” تبریک گفته و به بخش نشریات معاونت پژوهش و فناوری بابت این موفقیت خسته نباشید می گوییم.

“این مطلب تبلیغاتی است”
کلید واژه ها: مدیریترتبهدانشکدهنشریهپایگاه اطلاعاتیاطلاعاتتحقیقاتدانشکده مدیریتفناوری اطلاعاتانتشارفناوریعلمیدبیرانعلوم تحقیقاتارتقابررسیبین المللیهیئت رییسهوزارت علومدانشجویانرتبه بندیسال آیندهاطلاعاتیحسابداریهیئتجدیدکسب رتبهاسکوپوسحسابرسیکارکنانSource link

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.