پنج شنبه, ۱۰ آذر , ۱۴۰۱
Thursday, 1 December , 2022
«تولید، دانش بنیان، اشتغال زایی»
جستجو
از آخرین وضعیت بودجه تغذیه دانشجویی تا وام ودیعه ۷۰ میلیون تومانی دانشجویان علوم پزشکی
15

به گزارش سایت قطره و به نقل ازخبرنگار دانشگاه خبرگزاری دانشجو، هفته ای که گذشت، خبر هایی از جنس صنفی، فرهنگی و دانشجویی در سطح دانشگاه ها منتشر شد. برخی از این اخبار دانشجویان زیادی را دربر گرفت و برای آن ها حائز اهمیت بود. – رییس سازمان امور دانشجویان وزارت علوم آخرین وضعیت بودجه […]

پ
پ


به گزارش سایت قطره و به نقل ازخبرنگار دانشگاه خبرگزاری دانشجو، هفته ای که گذشت، خبر هایی از جنس صنفی، فرهنگی و دانشجویی در سطح دانشگاه ها منتشر شد.

برخی از این اخبار دانشجویان زیادی را دربر گرفت و برای آن ها حائز اهمیت بود.

– رییس سازمان امور دانشجویان وزارت علوم آخرین وضعیت بودجه تغذیه دانشگاه ها را تشریح کرد.

هاشم داداش پور، رییس سازمان امور دانشجویان وزارت علوم با اشاره به وضعیت بودجه تغذیه دانشگاه های در سال تحصیلی جدید گفت: موضوع تغذیه، موضوع بسیار مهمی در دانشگاه است.

ما در چند سال گذشته افزایش بودجه در حوزه تغذیه نداشتیم؛ اما امسال عدد کوچکی افزایش پیدا کرد؛ در صورتی که در نرخ تورم رشد قابل توجهی پیدا کرد.

وی افزود: سازمان امور دانشجویان بر اساس شرایط اقتصادی کشور و توجه به اقتصاد خانواده ها تصمیم گرفت متناسب با وضعیت دانشجویان کشور نرخ غذا را تعریف کند که این عدد، عدد بسیار کمی است و این به این معناست که دانشجویی منابع را تامین نمی کند؛ در واقع ۵ درصد سهم یک غذا از دانشجو دریافت می شود؛ در حالی که در سال های قبل این عدد ۲۵ درصد بود.

  جایزه صلح و دوستی در دوره چهاردهم جشنواره فارابی اضافه شد” دبیر شورای علمی جشنواره فارابی از اضافه شدن جایزه صلح و دوستی در دوره چهاردهم این جشنواره خبر داد.

مهدی عباس زاده، دبیر شورای علمی جشنواره گفت: ادوار گذشته جشنواره هم پربار و ارزشمند بودند، اما در دو دوره اخیر تحولات چشمگیری رخ داده است که امیدواریم به مقوله اعتلای علوم انسانی کمک کند.

وی با اشاره به اینکه جشنواره فارابی به دو بخش داخلی و خارجی تقسیم می شود، گفت: بخش داخلی جشنواره چهاردهم در حوزه آثار و تحقیقات به پانزده گروه علمی تقسیم می شود که شامل گروه های اخلاق، ادیان و عرفان ، تاریخ، جغرافیا و باستان شناسی ، حقوق ، زبان، ادبیات و زبان شناسی ، علوم اجتماعی و علوم ارتباطات ، علوم اقتصادی، مدیریت و علوم مالی ، علوم تربیتی، روان شناسی و علوم ورزشی ، علوم سیاسی، روابط بین الملل و مطالعات منطقه ای ، علوم قرآنی، تفسیر و حدیث ، فقه و اصول ، فلسفه، منطق و کلام ، مطالعات نظری فناوری اطلاعات، اطلاع رسانی و کتابداری ، مطالعات انقلاب اسلامی و امام خمینی (ره) ، مطالعات هنر و زیبایی شناسی و مطالعات میان رشته ای می گردد.

کلید واژه ها: سازمان امور دانشجویاندانشجویانرییس سازمان امور دانشجویانامور دانشجویاندانشگاهدانشگاه هاتغذیهآخرین وضعیترییس سازمانوضعیتبودجهدانشجویان علوم پزشکیوزارت علومسازماندانشجوییسال تحصیلی جدیداقتصاد خانوادهشرایط اقتصادیمیلیون تومانیافزایشاقتصادعلومموضوعوزارتآخرینعلوم پزشکیسال تحصیلیخانواده هاکشوررییسSource link

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.