یکشنبه, ۱۶ مرداد , ۱۴۰۱
Sunday, 7 August , 2022
«تولید، دانش بنیان، اشتغال زایی»
جستجو
از اعلام نتایج اولیه کنکور سراسری تا نحوه برگزاری کنکور ۱۴۰۲
12

به گزارش سایت قطره و به نقل ازخبرنگار دانشگاه خبرگزاری دانشجو، حوزه آموزش و پژوهش در هفته ای که گذشت با اخبار متنوع و فراوانی روبه رو بود که خلاصه ای از آن ها را می توانید در ادامه مرور کنید. – ” برای مرور مهمترین اخبار دانشگاهی طی یک هفته گذشته در حوزه آموزش […]

پ
پ


به گزارش سایت قطره و به نقل ازخبرنگار دانشگاه خبرگزاری دانشجو، حوزه آموزش و پژوهش در هفته ای که گذشت با اخبار متنوع و فراوانی روبه رو بود که خلاصه ای از آن ها را می توانید در ادامه مرور کنید.

– ” برای مرور مهمترین اخبار دانشگاهی طی یک هفته گذشته در حوزه آموزش و پژوهش با ما همراه باشید.

به گزارش سایت قطره و به نقل ازخبرنگار دانشگاه انتخاب رشته داوطلبان کنکور از ۱۷ مرداد آغاز می شود/ اعلام نتیجه نهایی آخر شهریور” کنکور ۱۴۰۱ نیز با همه ی حاشیه ها و استرسی که با خود به همراه داشت به ایستگاه آخر رسید.

اکنون داوطلبان با توجه به رتبه ی که بدست آورند درباره آینده تحصیلی خود تصمیم گیری می کنند.

جزییات ثبت نام و برگزاری آزمون سراسری ۱۴۰۲/ تاثیر ۴۰ درصدی معدل” مروتی، معاون آزمون سازی سازمان سنجش در نشست خبری، جزییات ثبت نام و برگزاری آزمون سراسری ۱۴۰۲ را اعلام کرد.

حمایت وزارت علوم از شبکه ‎ دانشگاه های مجازی جهان اسلام” حید حدادی اصل قائم مقام وزیر در امور بین الملل و رییس مرکز همکاری های علمی بین المللی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری ایران با ارسال نامه ای به هماهنگ کننده کل کامستک، حمایت دولت ایران از فعالیت ها و اهداف شبکه دانشگاه های مجازی جهان اسلام را اعلام کرد.

آموزش نخستین گروه دانشجویان پزشکی در دانشگاه عراق آغاز می شود” رییس دانشگاه علوم پزشکی تهران با اشاره به راه اندازی شعبه بین الملل در دانشگاه سبطین عراق گفت: از اکتبر ۲۰۲۲ نخستین گروه دانشجویان پزشکی تحصیل خود را در دانشگاه سبطین آغاز خواهند کرد.

معرفی خط تولید پودر نانوذرات کربنات کلسیم در نمایشگاه ایران نانو” با راه اندازی خط تولید صنعتی پودر نانوذرات کربنات کلسیم ایران به عنوان هشتمین کشور تولیدکننده نانوذرات کربنات کلسیم شناخته می شود.

تحریم ها مانع ورود به شرکت های دانش بنیان به بازارهای بین المللی شده/ می گویند با نامی غیر از ایران به میدان بیایید” مدیر عامل شرکت دانش بنیان بهپایا گفت: وقتی برای حضور در بازار جهانی اقدام می کنیم؛ عمدتا از ما می خواهند که برندسازی کنیم و اسم ایران پشت محصول نباشد تا بتوانیم وارد بازار بین المللی شویم.

حمایت از شرکت های دانش بنیان فعال در زمینه بومی سازی صنعت آب و برق” مدیرعامل شرکت مادر تخصصی مدیریت ساخت و تهیه کالای آب و برق گفت: در نظر داریم تا با حمایت از شرکت های دانش بنیان تولید کننده کالا یا ارائه کننده خدمات حوزه صنعت آب و برق هستند، به سمت نوآوری های بیشتر حرکت کنیم.

کلید واژه ها: دانشگاهبرگزاریآموزش و پژوهشآزمون سراسرینتایج اولیه کنکور سراسریکنکورانتخاب رشته داوطلبانسراسریداوطلبانآزموناعلامخبرنگارداوطلبان کنکورثبت ناممهمترین اخبارکنکور سراسریسازمان سنجشانتخاب رشتهایستگاه آخراعلام نتایجگزارشاخبارهمراهآموزشپژوهشتصمیم گیریوزارت علومهفتهمرورحوزهSource link

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.