شنبه, ۱۲ آذر , ۱۴۰۱
Saturday, 3 December , 2022
«تولید، دانش بنیان، اشتغال زایی»
جستجو
امروز؛ آخرین مهلت ثبت نام جشنواره دانشجویان نمونه | به گزارش
27

به گزارش سایت قطره و به نقل ازگروه دانشکاه خبرگزاری دانشجو، مهلت ثبت نام برای شرکت در سی امین دوره جشنواره دانشجوی نمونه، امروز جمعه ۶ آبان به پایان می رسد.    سازمان دانشجویان وزارت علوم مهلت ثبت نام برای شرکت در جشنواره دانشجویان نمونه را تا ۱۵ مهر ماه اعلام کرده بود که . […]

پ
پ


به گزارش سایت قطره و به نقل ازگروه دانشکاه خبرگزاری دانشجو، مهلت ثبت نام برای شرکت در سی امین دوره جشنواره دانشجوی نمونه، امروز جمعه ۶ آبان به پایان می رسد.

   سازمان دانشجویان وزارت علوم مهلت ثبت نام برای شرکت در جشنواره دانشجویان نمونه را تا ۱۵ مهر ماه اعلام کرده بود که .

– مهلت ثبت نام برای شرکت در سی امین دوره جشنواره دانشجوی نمونه، امروز جمعه ۶ آبان به پایان می رسد.

به گزارش سایت قطره و به نقل ازگروه دانشکاه خبرگزاری دانشجو، مهلت ثبت نام برای شرکت در سی امین دوره جشنواره دانشجوی نمونه، امروز جمعه ۶ آبان به پایان می رسد.

   سازمان دانشجویان وزارت علوم مهلت ثبت نام برای شرکت در جشنواره دانشجویان نمونه را تا ۱۵ مهر ماه اعلام کرده بود که این مهلت تا ۲۲ مهر ماه تمدید شد.

مجددا و با توجه به درخواست دانشگاه ها برای تمدید مهلت ثبت نام دانشجویان در جشنواره دانشجویان نمونه، فرصت ثبت نام در این جشنواره برای دومین بار و تا روز جمعه ۶ آبان ماه تمدید شد.

    کلیه دانشجویان متقاضی دانشگاه های دولتی، غیر انتفاعی و پژوهشگاه های تابعه وزارت علوم، تحقیقات و فناوری همچنین دانشگاه های، پیام نور و فرهنگیان می توانند با مطالعه دقیق آیین نامه و شیوه نامه سال ۹۸ با مراجعه به  برای ثبت نام در این جشنواره اقدام کنند.

    داوری مرحله کشوری جشنواره دانشجوی نمونه از ۱۴ آبان آغاز می شود تا ۸ آذر ادامه دارد.

آیین تقدیر از برگزیدگان جشنواره دانشجوی نمونه سال ۱۴۰۱ در آذرماه برگزار می شود.

کلید واژه ها: جشنواره دانشجویان نمونهمهلت ثبت نامدانشجویانجشنوارهثبت نامنمونهمهلتثبت نام جشنواره دانشجویان نمونهشرکتامروزمهر ماهوزارت علومتمدید مهلت ثبت نامثبت نام دانشجویانخبرگزاریپایانآباندورهامینجمعهتمدیدگزارشاعلاموزارتتمدید مهلتدانشگاه ها۱۵ مهردومین بارگروهعلومSource link

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.