دوشنبه, ۱۳ تیر , ۱۴۰۱
Monday, 4 July , 2022
«تولید، دانش بنیان، اشتغال زایی»
جستجو
امضای تفاهم‌نامه همکاری بین فدراسیون ملی ورزش‌های دانشگاهی و کانون علمی بازی و ورزش کودکان
4

تفاهم‌نامه همکاری بین فدراسیون ملی ورزش‌های و کانون علمی بازی و ورزش کودکان به منظور انجام همکاری‌های ورزشی، فنی، علمی، آموزشی و فرهنگی مشترک با بهره‌گیری مطلوب از ظرفیت‌ها و منابع فیزیکی، انسانی به امضاء رسید. به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی، به منظور توسعه […]

پ
پ


تفاهم‌نامه همکاری بین فدراسیون ملی ورزش‌های و کانون علمی بازی و ورزش کودکان به منظور انجام همکاری‌های ورزشی، فنی، علمی، آموزشی و فرهنگی مشترک با بهره‌گیری مطلوب از ظرفیت‌ها و منابع فیزیکی، انسانی به امضاء رسید.

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی، به منظور توسعه و ترویج و رشد زندگی سلامت محور از طریق فعالیتهای ورزشی و بهبود شرایط کمی و کیفی فعالیت‌های ورزشی در کشور و شناخت و استعداد یابی فنی، علمی، آموزشی و فرهنگی با استفاده از ظرفیت¬ها و توانایی¬های فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی و کانون علمی بازی و ورزش کودکان تفاهم نامه همکاری به امضاء رسید.

هادی بشیریان رئیس فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی در خصوص این تفاهم نامه گفت: یکی از راه های پیشرفت ورزش کشور در تمامی زمینه ها شناسایی استعداد یابی و پرورش در سنین کودکی می باشد، که میتواند ثمره آن را آینده ورزش کشور دید.

وی گفت: ما قصد داریم با این تفاهم نامه با همکاری فدراسیون های ورزشی کشور و کانون علمی بازی و ورزش کودکان، ایجاد انگیزه در بین کودکان و بعد شناسایی و استعداد یابی علمی و فنی انجام شود تا بتوانیم کمک شایانی به ورزش کشور انجام بدهیم که این یکی از وظایف فدراسیون دانشگاهی می باشد.

بنا براین گزارش در این تفاهم نامه تلاش برای ایجاد شرایط لازم به منظور انجام فعالیت¬های مشترک علمی ورزشی، همکاری و مساعدت در زمینه تربیت و آموزش نیروی انسانی در قالب برگزاری کارگاه ها، دوره ها (حضوری و یا مجازی)، حمایت و ایجاد بستر مناسب برای راه‌اندازی و ارائه ورزش کودکان و نوجوانان در دانشگاه ها و بخش های آموزش عالی و سازمان های مرتبط با فدراسیون در چارچوب ضوابط و مقررات طرفین و همکاری و مشارکت در برگزاری رویدادها، مسابقات، جشنواره ها و نمایشگاه ها به امضاء رسید.

همچنین همکاری و مشارکت در ارائه خدمات علمی تخصصی طرفین به جامعه مانند تولید و فروش محتوی و ابزارهای آموزشی، برگزاری آزمون های سنجش رشدی و استعدادیابی ورزش کودکان و ارائه مشاوره های تخصصی و همکاری در طرح ها و برنامه های پژوهشی و عملیاتی حوزه ورزش دانشگاهی از دیگر موارد توافق شده در این تفاه نامه می باشد.

لازم به ذکر است تفاهم نامه همکاری میان هادی بشیریان رئیس فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی و دکتر امین غلامی رئیس کانون علمی بازی و ورزش کودکان در محل این فدراسیون به امضاء رسید.Source link

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.