پنج شنبه, ۱۴ مهر , ۱۴۰۱
Thursday, 6 October , 2022
«تولید، دانش بنیان، اشتغال زایی»
جستجو
امکان تحصیل دانشجویان افغانستانی دانشگاه خوارزمی بدون اخذ گذرنامه فراهم شد
28

براساس بخشنامه سازمان امور دانشجویان وزارت علوم ادامه تحصیل بدون اخذ گذرنامه اتباع افغانستانی شاغل به تحصیل در دانشگاه خوارزمی فراهم شد. – ” براساس بخشنامه سازمان امور دانشجویان وزارت علوم ادامه تحصیل بدون اخذ گذرنامه اتباع افغانستانی شاغل به تحصیل در دانشگاه خوارزمی فراهم شد. به گزارش سایت قطره و به نقل ازایلنا، دانشگاه […]

پ
پ


براساس بخشنامه سازمان امور دانشجویان وزارت علوم ادامه تحصیل بدون اخذ گذرنامه اتباع افغانستانی شاغل به تحصیل در دانشگاه خوارزمی فراهم شد.

– ” براساس بخشنامه سازمان امور دانشجویان وزارت علوم ادامه تحصیل بدون اخذ گذرنامه اتباع افغانستانی شاغل به تحصیل در دانشگاه خوارزمی فراهم شد.

به گزارش سایت قطره و به نقل ازایلنا، دانشگاه خوارزمی اعلام کرد: براساس بخشنامه شماره ۷۳۳۶۴/۴/۴۱ مورخ ۱۵ شهریور ۱۴۰۱ صادره از مدیرکل امور دانشجویان، سازمان امور دانشجویان به اطلاع متقاضیان تحصیل تبعه افغانستان در دانشگاه خوارزمی می رساند: با عنایت به اینکه در حال حاضر سفارت افغانستان در تهران اقدامی برای صدور گذرنامه ی اتباع خود انجام نمی دهد و بدین ترتیب امکان تحصیل این افراد در دانشگاه ها فراهم نیست، لذا به منظور تسهیل در فرایند تحصیل اتباع این کشور در جمهوری اسلامی ایران، مقرر شده است که تا اطلاع بعدی نسبت به ثبت نام و ادامه تحصیل اتباع مذکور با کارت آمایش معتبر اقدام شود و از این افراد تعهدی مبنی بر اقدام برای اخذ گذرنامه پس از رفع محدودیت فوق اخذ می شود.

برای آن دسته از دانشجویانی که ورودی سال های گذشته هستند و به دلیل عدم توجه به مقررات از سوی دانشگاه اقدامی بر اخذ گذرنامه صورت نگرفته است، تا پایان مهرماه سال جاری فرصت دارند به اداره جذب دانشجویان خارجی دانشگاه خوارزمی مراجعه و با ذکر دلایل و مستندات برای اخذ مجوز لازم از سازمان امور دانشجویان، اقدام کنند.

انتهای پیام/
کلید واژه ها: دانشگاه خوارزمیسازمان امور دانشجویانامور دانشجویانافغانستاندانشجویاندانشگاهتحصیلخوارزمیاتباع افغانستانیافغانستانیگذرنامهادامه تحصیلبخشنامهاتباعوزارت علومسازمانسفارت افغانستانجمهوری اسلامیبدونصدور گذرنامهمدیرکل امورادامهوزارتدانشگاه هامتقاضیانعلومشاغلاسلامیجمهوریمدیرکلSource link

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.