یکشنبه, ۹ بهمن , ۱۴۰۱
Sunday, 29 January , 2023
«تولید، دانش بنیان، اشتغال زایی»
جستجو
اندیشکده «بانوان و تحکیم خانواده» در وزارت علوم ایجاد شد
34

معاون فناوری و نوآوری وزارت علوم از ایجاد اندیشکده بانوان و تحکیم خانواده به عنوان هفدهمین اندیشکده تشکیل شده در این وزارتخانه خبر داد. – به گزارش سایت قطره و به نقل ازخبرگزاری مهر به نقل از معاونت فناوری و نوآوری وزارت علوم، با برگزاری اولین جلسه اتاق فکر بانوان و تحکیم خانواده، هفدهمین اندیشکده […]

پ
پ


معاون فناوری و نوآوری وزارت علوم از ایجاد اندیشکده بانوان و تحکیم خانواده به عنوان هفدهمین اندیشکده تشکیل شده در این وزارتخانه خبر داد.

– به گزارش سایت قطره و به نقل ازخبرگزاری مهر به نقل از معاونت فناوری و نوآوری وزارت علوم، با برگزاری اولین جلسه اتاق فکر بانوان و تحکیم خانواده، هفدهمین اندیشکده تخصصی وزارت علوم تشکیل شد.

دکتر علی خیرالدین در اولین جلسه اندیشکده بانوان و تحکیم خانواده که در دفتر معاونت فناوری و نوآوری برگزار شد، گفت: مشکلات در اندیشکده ها ضمن شناسایی و اولویت بندی، مورد بررسی تخصصی قرار می گیرند و در همین راستا تاکنون بیش از ۱۰۰ جلسه تخصصی و ۱۵۰ جلسه کارگروه های فرعی ذیل این اندیشکده های تخصصی بر اساس محورهای موضوعی و چالش های پیش رو و احصا شده، تشکیل شد.

وی با اشاره به اینکه اندیشکده بانوان و تحکیم خانواده، هفدهمین اندیشکده تشکیل شده در وزارت علوم است، افزود: علاوه بر این اندیشکده ها، کمیته راهبری زیرنظر مقام عالی وزارت وجود دارد که مسئولیت تعیین خط مشی و چگونگی انجام وظایف اندیشکده ها را برعهده دارد.

خیرالدین با بیان اینکه محدودیتی برای حضور افراد در اندیشکده ها وجود ندارد، گفت: تاکنون ۳۷۰ عضو هیات علمی نخبه و صاحب نظر برای حضور در اندیشکده ها بر اساس معیار و شاخصه های موردنظر و همچنین تایید احراز شرایط توسط رییس و دبیSource link

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.