پنج شنبه, ۲۹ اردیبهشت , ۱۴۰۱
Thursday, 19 May , 2022
«تولید، پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها»
جستجو
اولویت ما، در‌ دانشگاه، فعالیت در زمینه ایجاد میان‌رشته‌ای‌ها است
3

سرپرست دانشگاه صنعتی امیرکبیر، فعالیت‌ در زمینه‌های نوظهور که عموما جنس آن‌ها میان رشته‌ای‌ها است را در اولویت اقدامات خود عنوان کرد و گفت: ما باید پروژه‌هایی را به انجام برسانیم که مورد نیاز کشور هستند. به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از خبرگزاری ایسنا، دکتر سید حسن قدسی‌پور سرپرست دانشگاه […]

پ
پ


سرپرست دانشگاه صنعتی امیرکبیر، فعالیت‌ در زمینه‌های نوظهور که عموما جنس آن‌ها میان رشته‌ای‌ها است را در اولویت اقدامات خود عنوان کرد و گفت: ما باید پروژه‌هایی را به انجام برسانیم که مورد نیاز کشور هستند.

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از خبرگزاری ایسنا، دکتر سید حسن قدسی‌پور سرپرست دانشگاه صنعتی امیرکبیر اظهار کرد: ما در زمینه آموزش، همچنان به ایجاد رشته‌های آموزشی بین رشته‌ای به ویژه در زمینه‌های فنی و غیر فنی مورد تقاضای جامعه نیازمندیم و قصد داریم در اولین اقدامات خود، نسبت به ایجاد و گسترش این رشته‌ها تلاش کنیم.

وی در این رابطه ادامه داد: ما قصد داریم برای ایجاد میان رشته‌ای‌ها برای رشته‌های آی‌تی، هوشمندسازی، مهندسی پزشکی و آینده پژوهی اقدامات لازم را انجام دهیم.

دکتر قدسی‌پور با اشاره به فرمایش مقام معظم رهبری که دانشگاه صنعتی امیرکبیر مادر دانشگاه‌های صنعتی کشور است، گفت: این دانشگاه باید زمینه ساز رشد اقتصادی کشور باشد.

وی تصریح کرد: باید تلاش اساتید و دانشجویان دانشگاه صنعتی امیرکبیر به کار گرفته شود تا با فعالیت در زمینه فناوری‌هایی با پتانسیل بالا، به رشد اقتصادی کشور کمک کرده تا یاری رساندن به محرومین کشور به وسیله این دانشگاه محقق شود.

سرپرست دانشگاه صنعتی امیرکبیر در رابطه با اولویت این دانشگاه در زمینه فناوری گفت: اولویت ما ارتباط با صنعت است که باید در این زمینه تعامل با دستگاه‌ها و معاونت علمی را افزایش دهیم تا پروژه‌هایی که اولویت دارند و مورد نیاز کشور هستند را به مرحله اجرا برسانیم.

ر.ا ۵۲/ س.ر ۶۲Source link

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.