پنج شنبه, ۱۰ آذر , ۱۴۰۱
Thursday, 1 December , 2022
«تولید، دانش بنیان، اشتغال زایی»
جستجو
ایجاد فرصت های قانونی جدید برای رسمیت دادن به اعتراض دانشجویان
10

باید اعتراض را به رسمیت شناخت، همچنین فرصت های قانونی جدیدی برای رسمیت دادن به حق اعتراض دانشجویان در حال بررسی و نهایی شدن است که به زودی ابلاغ می شود. – به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری فارس به نقل از وزارت علوم، عبدالحسین کلانتری معاون فرهنگی وزارت علوم تخقیقات و فناوری در نشست نمایندگان وزارت […]

پ
پ


باید اعتراض را به رسمیت شناخت، همچنین فرصت های قانونی جدیدی برای رسمیت دادن به حق اعتراض دانشجویان در حال بررسی و نهایی شدن است که به زودی ابلاغ می شود.

– به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری فارس به نقل از وزارت علوم، عبدالحسین کلانتری معاون فرهنگی وزارت علوم تخقیقات و فناوری در نشست نمایندگان وزارت علوم در هیأت های نظارت بر تشکل های اسلامی دانشگاهیان دانشگاه های سراسر کشور اظهار داشت: نگاه تاریخی به سیر تطور و پویایی های جریان ها و جنبش های دانشجویی؛ حرکت از آزادی اندیشه به سمت آزادی انتخاب و آزادگی مصرف، بسیار آموزنده و راهگشاست.

وی تصریح کرد: باید متناسب با این تحولات و تغییرات در سازوکارهای حکمرانی فرهنگ در دانشگاه ها شکل گیرد.

به عنوان مثال، فضای مجازی در دنیای جدید فقط یک ابزار نیست بلکه عمده زیست جهان جوانان و نوجوانان را فضای مجازی شکل می دهد اما عمده آیین نامه ها، سازوکارها و حتی برنامه ها و فعالیت های فرهنگی مرسوم دانشگاه ها نسبتی با این فضا ندارد لذا یکی از محورهای اصلی و حتی اصلی ترین محور بازنگری در فرآیندها و برنامه های فرهنگی در دانشگاه ها فضای مجازی است.

* قانون محور فعالیت ها در دانشگاه هاست کلانتری افزود: قانون محور فعالیت ها در دانشگاه ها و تنها میثاقی است که امور دانشگاه ها را به سامان می کند و هدایSource link

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.