شنبه, ۲۶ خرداد , ۱۴۰۳
Saturday, 15 June , 2024
«مهار تورم و رشد تولید»
جستجو
بازدید مشاور امور بانوان دبیر شورای‌عالی مناطق آزاد کشور از مرکز رشد و نوآوری دانشگاه بین‌المللی چابهار |۱
39

مشاور امور بانوان دبیر شورای‌عالی مناطق آزاد کشور از مرکز رشد و نوآوری دانشگاه بین‌المللی چابهار بازدید کرد. سیده الهام موسوی مشاور امور بانوان دبیر شورای‌عالی مناطق آزاد کشور صبح روز یکشنبه در بازدید از مرکز رشد و نوآوری دانشگاه بین‌المللی چابهار ضمن گفت‌وگو با استارت‌اپ‌های مستقر در این مرکز، با فعالیت‌های کارآفرینی فعالان کسب […]

پ
پ

مشاور امور بانوان دبیر شورای‌عالی مناطق آزاد کشور از مرکز رشد و نوآوری دانشگاه بین‌المللی چابهار بازدید کرد. سیده الهام موسوی مشاور امور بانوان دبیر شورای‌عالی مناطق آزاد کشور صبح روز یکشنبه در بازدید از مرکز رشد و نوآوری دانشگاه بین‌المللی چابهار ضمن گفت‌وگو با استارت‌اپ‌های مستقر در این مرکز، با فعالیت‌های کارآفرینی فعالان کسب و کار چابهار آشنا شد.

طی این بازدید که طاهره شهرکی معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد چابهار ، مشاور امور بانوان دبیر شورای‌عالی مناطق آزاد کشور را همراهی می‌کرد، استارت‌اپ‌های مستقر در مرکز رشد و نوآوری دانشگاه بین‌المللی چابهار گزارشی از فعالیت‌ها، نیازها و چالش‌های خود ارائه دادند.

مشاور امور بانوان دبیر شورای‌عالی مناطق آزاد کشور نیز در این بازدید ضمن ابراز رضایت از فعالیت‌های جوانان و کارآفرینان در مرکز رشد و نوآوری دانشگاه بین‌المللی چابهار، ابراز امیدواری کرد؛ فعالیت‌های این مرکز بتواند به اشتغال‌زایی و بهبود وضعیت معیشت زنان این منطقه کمک کند.

 

موسوی ضمن استقبال از طرح‌ها و درخواست‌های کارآفرینان و استارت‌اپ‌های مستقر در مرکز رشد و نوآوری دانشگاه بین‌المللی چابهار، اظهار داشت:‌ این طرح‌ها قطعا نیاز به حمایت دارد، این طرح‌ها حتما به دبیر شورای عالی مناطق آزاد ارائه و اقدامات لازم انجام می‌شود و حتما از آن‌ها حمایت می‌کنیم.

مشاور امور بانوان دبیر شورای‌عالی مناطق آزاد با اعلام آنکه کارگروه نخبگان در دبیرخانه شورای عالی مناطق آزاد تشکیل شده است، گفت: ما این طرح‌ها را در جلسات کارگروه با وزارت‌خانه‌های ذی‌ربط مطرح می کنیم؛ ضمن آنکه کارگروه نخبگان دبیرخانه شورای‌عالی مناطق آزاد کشور قرار است فعالیت خود را در سیستان و بلوچستان آغاز کند.

گفتنی است در این بازدید تعدادی از استارت‌اپ‌های مستقر مرکز رشد و نوآوری دانشگاه بین‌المللی چابهار از جمله فعالیت‌های سوزن‌دوزی، موسیقی، صنایع و هنرهای دستی بومی و صنایع الکترونیک گزارشی از فعالیت‌ها، اقدامات و نیازهای خود برای توسعه کسب‌وکار و اشتغال‌زایی ارائه دادند.

دانشگاه بین المللی چابهار در مسیر دانشگاه نسل چهارم

روابط عمومی و امور بین الملل دانشگاه

ورود به کانال اطلاع رسانی واتساپ

وب سایت 

☎️ تماس با ما :
۰۵۴۳۵۳۱۴۳۵۵

ورود به صفحه اینستاگرام دانشگاه

کانال تلگرام

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.