پنج شنبه, ۱۴ مهر , ۱۴۰۱
Thursday, 6 October , 2022
«تولید، دانش بنیان، اشتغال زایی»
جستجو
بازنگری سرفصل های درسی در دستور کار وزارت علوم قرار می گیرد+فیلم
29

وزیر علوم با اشاره به اینکه گروه معارف اسلامی در دانشگاه ها با اصلاح محتوای دروس این گروه به وزارت علوم کمک کردند، گفت: بازنگری سایر سرفصل های درسی در دستور کار وزارت علوم قرار می گیرد. – به گزارش سایت قطره و به نقل ازخبرنگار گروه دانش و فناوری خبرگزاری آنا، محمدعلی زلفی گل، […]

پ
پ


وزیر علوم با اشاره به اینکه گروه معارف اسلامی در دانشگاه ها با اصلاح محتوای دروس این گروه به وزارت علوم کمک کردند، گفت: بازنگری سایر سرفصل های درسی در دستور کار وزارت علوم قرار می گیرد.

– به گزارش سایت قطره و به نقل ازخبرنگار گروه دانش و فناوری خبرگزاری آنا، محمدعلی زلفی گل، عصر امروز دوشنبه در مراسم رونمایی از کتاب های دهگانه دروس معارف اسلامی دانشگاه ها که با حضور رییس دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها و رییس دانشگاه آزاد اسلامی و معاونان فرهنگی وزارت خانه های علوم و وزارت بهداشت در محل شورای عالی انقلاب فرهنگی برگزار شد، خاطرنشان کرد: اگر یک مثلث را در نظر بگیریم، یک راس که یاد دهنده و همان استاد است، یک راس یادگیرنده که دانشجو است و راس پایانی نیز محتوا اعم از کتاب و آزمایشگاه و غیره است.

وی افزود: اینکه گروه معارف اسلامی در دانشگاه ها بر دو راس آموزش دست گذاشته اند، قابل تقدیر است هم محتوا را تغییر دادند و هم استاد را برای تدریس منابع جدید، توجیه کرده اند اینجا به وزارت علوم کمک شد و در دستور کار ما برای سایر دروس نیز قرار دارد.

زلفی گل خاطرنشان کرد: معاونت فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم امسال به طور موقت جلساتی را برای یاددهنده که منش استادی و مهارت های ناب شاگرد پروری است به صورت پایلوت برگزار می کنند.

در سال های بعد در سطح وسیع برگزار می کنیم.

برای دروس پایه ضریب گذاشتیم تا بهترین اساتید تدریس کند برای دروس معارف اسلامی نیز همین کار را انجام دادیم و به طور گسترده در دستور کار قرار می دهیم.

کلید واژه ها: دانشگاه هادانشگاهمعارف اسلامیوزارت علومدانشنهاد نمایندگی مقام معظم رهبریوزارتاسلامیشورای عالی انقلاب فرهنگیرییس دانشگاه آزاد اسلامیعلوممراسم رونمایی از کتابدانشگاه آزاد اسلامیدستور کارگروهدروس معارف اسلامیشورای عالی انقلابرییس دانشگاه آزادمعارفبازنگریمقام معظم رهبریرونمایی از کتابمراسم رونماییانقلاب فرهنگیبرگزارفرهنگیدانش و فناوریرییس دانشگاهوزارت بهداشتدانشگاه آزادSource link

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.