دوشنبه, ۲۴ مرداد , ۱۴۰۱
Monday, 15 August , 2022
«تولید، دانش بنیان، اشتغال زایی»
جستجو
برنامه های منسجمی برای بازگشایی دانشگاه ها در نظر گرفته شده است
10

مدیرکل امور دانشجویان داخل وزارت علوم گفت: برنامه های منسجمی برای بازگشایی دانشگاه ها در نظر گرفته شده است. – به گزارش سایت قطره و به نقل ازگروه دانشگاه خبرگزاری آنا”، ابوالفضل دانشور مدیرکل امور دانشجویان داخل وزارت علوم در حاشیه بازدید از امکانات دانشجویی و رفاهی دانشگاه ارومیه و در دیدار با رییس دانشگاه […]

پ
پ


مدیرکل امور دانشجویان داخل وزارت علوم گفت: برنامه های منسجمی برای بازگشایی دانشگاه ها در نظر گرفته شده است.

– به گزارش سایت قطره و به نقل ازگروه دانشگاه خبرگزاری آنا”، ابوالفضل دانشور مدیرکل امور دانشجویان داخل وزارت علوم در حاشیه بازدید از امکانات دانشجویی و رفاهی دانشگاه ارومیه و در دیدار با رییس دانشگاه ارومیه گفت: در حوزه امکانات دانشجویی و رفاهی، اقدامات خوبی در دانشگاه ارومیه صورت گرفته و کاملاً مشخص است که رویکرد و روند رو به رشدی در این دانشگاه به مسائل رفاهی دانشجویان وجود دارد.

دانشور افزود: یکی دیگر از نکات مثبتی که در دوره جدید مدیریت دانشگاه ارومیه بسیار ملموس است، استفاده از نیروی های جوان در سطح معاونت ها و مدیران میانی دانشگاهی است که این اقدام علاوه بر اینکه زمینه خدمات رسانی بهتر به دانشجویان دانشگاه را فراهم می کند؛ منجر به تربیت نیروی کارآمد برای آینده مدیریتی دانشگاه می شود.

مدیر کل امور دانشجویان داخل وزارت علوم، تحقیقات و فناوری با اشاره به اینکه برنامه های منسجمی برای بازگشایی دانشگاه ها در نظر گرفته شده است، تاکید کرد در این راستا نشست های هماهنگی برای معاونین دانشجویی دانشگاه ها برگزار خواهد شد تا ترم تحصیلی آینده با ارائه مطلوب خدمات به دانشجویان شروع شود.

دانشور از رویکرد جدی سازمان امور دانشجویان به دانشگاههای دور افتاده از مرکز اشاره کرده و گفت: در تلاشیم تا فاصله ارائه خدمات رفاهی در این دانشگاهها نسبت به دانشگاههای برخوردار را روز به روز کمتر کنیم.

علیجانپور رییس دانشگاه ارومیه نیز در این دیدار، ضمن ارائه گزارشی از روند اقدامات دانشگاه در طول مدیریت جدید در حوزه امور دانشجویی و رفاهی، گفت: در این چند ماه اخیر اقدامات گسترده ای در حوزه های زیرساختی امور دانشجویی انجام داده ایم که همچنان این اقدامات نیز ادامه دارند و تمام تلاش بر این است که ان شالله در مهرماه امسال امکانات رفاهی بهتری نسبت به سالهای گذشته در اختیار دانشجویان قرار دهیم.

کلید واژه ها: دانشگاهدانشگاه ارومیهبازگشایی دانشگاه هادانشجویانامور دانشجویانارومیهمدیرکل اموروزارت علومدانشگاه هادانشجوییبازگشاییرفاهیامکاناتبرنامهمدیرکلدانشوررییس دانشگاهخدمات رسانیاقدامنیرویوزارتداخلعلومخبرگزاریاقداماتاستفادهمعاونتکارآمدمدیرانبازدیدSource link

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.