پنج شنبه, ۲۹ اردیبهشت , ۱۴۰۱
Thursday, 19 May , 2022
«تولید، پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها»
جستجو
بیش از ۷۰۰ دانشجوی خارجی در دانشگاه حکیم سبزواری تحصیل می کنند
3

مدیر همکاری های علمی بین المللی و دانشجویان خارجی دانشگاه حکیم سبزواری از افزایش تعداد دانشجویان خارجی این دانشگاه در سال تحصیلی جدید خبر داد و گفت: با جذب ۴۲۶ دانشجوی خارجی در مهرماه ۱۴۰۰، تعداد دانشجویان بین الملل دانشگاه حکیم سبزواری به ۷۲۰ دانشجو افزایش یافت. به گزارش روابط عمومی وزارت علوم به نقل […]

پ
پ


مدیر همکاری های علمی بین المللی و دانشجویان خارجی دانشگاه حکیم سبزواری از افزایش تعداد دانشجویان خارجی این دانشگاه در سال تحصیلی جدید خبر داد و گفت: با جذب ۴۲۶ دانشجوی خارجی در مهرماه ۱۴۰۰، تعداد دانشجویان بین الملل دانشگاه حکیم سبزواری به ۷۲۰ دانشجو افزایش یافت.

به گزارش روابط عمومی وزارت علوم به نقل از دانشگاه حکیم سبزواری دکتر غلامعلی فرزی با اشاره به اینکه جذب دانشجویان خارجی دانشگاه حکیم سبزواری به ۲ طریق کنکور سراسری و شهریه پرداز است، اظهار داشت: از ۴۲۶ دانشجوی بین المللی جذب شده در سالجاری ۴۲۰ نفر دانشجوی شهریه پرداز و ۶ نفر از طریق کنکور سراسری جذب شده اند.

دکتر فرزی با اشاره به اینکه افزایش ارتباطات و همکاری های علمی بین المللی، به ویژه جذب دانشجویان خارجی، از سیاست های پژوهشی و آموزشی دانشگاه حکیم سبزواری است، اظهار داشت: در همین راستا با نظر مساعد رئیس و مسئولان دانشگاه، بسته حمایتی برای این دانشجویان در نظر گرفته شد.

مدیر همکاری‌های علمی بین‌المللی و دانشجویان خارجی دانشگاه حکیم سبزواری گفت: این حمایت ها شامل بورسیه دانشجویان مستعد خارجی، ارائه تسهیلات آموزشی، اعمال تخفیف برای دانشجویان برتر و همچنین ثبت نام در رشته‌های خاص و تسهیلات رفاهی ویژه دانشجویان بین‌المللی است.

دکتر فرزی با تاکید بر اینکه در جهت تسهیل امور دانشجویان بین‌المللی دفتر امور کنسولی در چند سال اخیر در دانشگاه حکیم سبزواری افتتاح شده است، اظهار داشت: در حال حاضر آماده ارائه خدمات کنسولی با زیر ساخت سامانه های مورد نیاز هستیم.Source link

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.