پنج شنبه, ۲۹ اردیبهشت , ۱۴۰۱
Thursday, 19 May , 2022
«تولید، پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها»
جستجو
تاکید سرپرست سازمان امور دانشجویان بر نقش ورزش در شکل‌گیری هویت دانشجویی
2

سرپرست سازمان امور دانشجویان در آیین بزرگداشت روز بین المللی ورزش دانشگاهی در دانشگاه پیام نور گفت: ورزش همانند فعالیت های علمی فرهنگی و آموزشی در شکل گیری هویت دانشجویی نقش اساسی دارد و در برنامه ریزی دانشگاه‌ها به عنوان یک اولویت مطرح است. به گزارش اداره‌کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از سازمان […]

پ
پ


سرپرست سازمان امور دانشجویان در آیین بزرگداشت روز بین المللی ورزش دانشگاهی در دانشگاه پیام نور گفت: ورزش همانند فعالیت های علمی فرهنگی و آموزشی در شکل گیری هویت دانشجویی نقش اساسی دارد و در برنامه ریزی دانشگاه‌ها به عنوان یک اولویت مطرح است.

به گزارش اداره‌کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از سازمان امور دانشجویان، مراسم بزرگداشت روز بین‌المللی ورزش دانشگاهی در دانشگاه پیام نور با حضور دکتر غلامرضا غفاری معاون وزیر علوم و سرپرست سازمان امور دانشجویان، دکتر زمانی، رئیس دانشگاه پیام نور، بشیریان رئیس فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی در محل یادمان شهدای گمنام این دانشگاه و قرائت فاتحه و نثار گل آغاز شد.

دکتر غفاری در بخش آغازین این مراسم، پیام وزیر علوم به مناسبت روز ورزش دانشگاهی را قرائت کرد و ضمن تبریک روز بین المللی ورزش دانشگاهی به دانشگاهیان کشور اظهار داشت: نامگذاری روزی در سطح جهانی به نام روز ورزش دانشگاهی نشان دهنده اهمیت و جایگاه ورزش در جامعه نخبگان و فرهیختگان است و به همه ما ضرورت توجه کافی به ورزش را یادآوری می کند.

وی تاکید کرد: از فرصت کرونا برای مطالعات بیشتر و برنامه ریزی های بهتر برای توسعه ورزش قهرمانی و همگانی در دانشگاه‌ها استفاده کنیم و با دست پر به استفبال دوران بازگشایی دانشگاه‌ها پس از کرونا برویم.
معاون وزیر علوم گفت: ورزش در عین داشتن فراگیری جهانی از نظر فرهنگ های ملی و محلی هم قابل توجه است و ورزش های بومی هر کشور نشان دهنده حضور جدی ورزش در فرهنگ ملت ها است.

دکتر غفاری افزود: گسترش ورزش در جوامع به سلامتی و شادابی بیشتر جوامع کمک می کند و در همین راستا است که شاهد حضور جدی ورزش در جوامع توسعه یافته دنیا هستیم.

سرپرست سازمان امور دانشجویان در پایان ابراز امیدواری کرد: با واکسیناسیون عمومی و کاهش شیب کرونا در جامعه، بزودی شاهد رونق محیط های ورزشی دانشگاه‌ها با حضور دانشجویان باشیم.Source link

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.