پنج شنبه, ۱۰ آذر , ۱۴۰۱
Thursday, 1 December , 2022
«تولید، دانش بنیان، اشتغال زایی»
جستجو
تاکید معاون وزارت علوم بر حمایت دانشگاه ها از دانشجویان متاهل
14

معاون آموزشی وزیر علوم تحقیقات و فناوری گفت: رشته های جدیدی که در دانشگاه ها تاسیس می شود باید در مسیر ایجاد اشتغال دانشجو باشد. دانشگاه ها باید به فکر حمایت از دانشجویانی که در حین تحصیل خانواده تشکیل داده اند نیز باشند و از آنها حمایت کنند. – به گزارش سایت قطره و به […]

پ
پ


معاون آموزشی وزیر علوم تحقیقات و فناوری گفت: رشته های جدیدی که در دانشگاه ها تاسیس می شود باید در مسیر ایجاد اشتغال دانشجو باشد.

دانشگاه ها باید به فکر حمایت از دانشجویانی که در حین تحصیل خانواده تشکیل داده اند نیز باشند و از آنها حمایت کنند.

– به گزارش سایت قطره و به نقل ازگروه دانشگاه خبرگزاری فارس، قاسم عابدینی معاون آموزشی وزیر علوم تحقیقات و فناوری در نشست با مدیران و اساتید منتخب دانشگاه ارومیه، به منظور تبیین برنامه راهبردی تحول در آموزش عالی کشور، گفت: تطبیق امایش سرمزمینی و امایش اموزش عالی اساس علم نافع است و ما در سند تحول این امر را لحاظ کردیم.

وی در این نشست با اشاره به سابقه تاریخی ایران در تمدن سازی، گفت: طبق فرمایش مقام معظم رهبری در گام دوم انقلاب، محورهای اصلی توسعه کشور جوانان و علم هستند که همین ها زمینه تمدن سازی است.

ما نیز در برنامه راهبردی تحول آموزش عالی کشور این موارد را محور قرار دادیم چون معتقدیم دانشگاه ها نقش مهمی در تمدن سازی دارند.

معاون آموزشی وزیر علوم در ادامه با اشاره به این نکته که دانشگاه ها قوه عاقله جامعه هستند، بیان کرد: باید بیش از پیش به دانشگاه ها توجه شود.

دانشگاه ها نیز باید برنامه ها و پایان نامه های خود را نیاز محور کنند.Source link

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.