جمعه, ۱۰ تیر , ۱۴۰۱
Friday, 1 July , 2022
«تولید، دانش بنیان، اشتغال زایی»
جستجو
تفاهم‌نامه برگزاری پنجمین المپیاد ورزش‌های همگانی دانشجویان سراسر کشور امضاء شد
16

سازمان امور دانشجویان و دانشگاه شهرکرد طی مراسمی تفاهم‌نامه برگزاری پنجمین المپیاد ورزش‌های همگانی دانشجویان سراسر کشور در سال ۱۴۰۱ را امضاء کردند. به گزارش روابط عمومی وزارت علوم به نقل از سازمان امور دانشجویان، آیین امضاء تفاهم‌نامه برگزاری پنجمین المپیاد ورزش‌های همگانی دانشجویان سراسر کشور میان سازمان امور دانشجویان و دانشگاه شهرکرد با حضور […]

پ
پ


سازمان امور دانشجویان و دانشگاه شهرکرد طی مراسمی تفاهم‌نامه برگزاری پنجمین المپیاد ورزش‌های همگانی دانشجویان سراسر کشور در سال ۱۴۰۱ را امضاء کردند.

به گزارش روابط عمومی وزارت علوم به نقل از سازمان امور دانشجویان، آیین امضاء تفاهم‌نامه برگزاری پنجمین المپیاد ورزش‌های همگانی دانشجویان سراسر کشور میان سازمان امور دانشجویان و دانشگاه شهرکرد با حضور دکتر هاشم داداش‌پور معاون وزیر علوم و رئیس سازمان امور دانشجویان و یاسر پیر علی رئیس دانشگاه شهرکرد و مسئولان مربوطه در محل این سازمان برگزار شد.

در این مراسم دکتر هاشم داداش‌پور معاون وزیر علوم و رئیس سازمان امور دانشجویان گفت: دانشجویان بخش عظیمی از قشر جوان جامعه را تشکیل می‌دهند و توجه به سلامت کلی آنها از اولویت های سازمان امور دانشجویان محسوب می شود و در همین راستا در تابستان امسال، سازمان چهار المپیاد را تعریف کرده است که می تواند بخش وسیعی از دانشجویان را تحت پوشش قرار دهد.

رئیس سازمان امور دانشجویان ادامه داد: المپیاد ورزش‌های قهرمانی تیرماه در دانشگاه تبریز، المپیاد ورزش‌های دانشجویان بین‌المللی در دانشگاه مازندران، المپیاد ورزش‌های همگانی در شهرکرد و المپیاد دانشجویان شاهد و ایثارگر چهار المپیادی است که در تابستان امسال برگزار خواهند شد.

وی ادامه داد: با این فعالیت های ورزشی درصدد هستیم با توجه به تعطیلی قریب به دو ساله دانشگاه ها بعلت شیوع ویروس کرونا، دانشجویان را وارد یک فضای مسابقات ورزشی کنیم تا نشاط و پویایی در میان دانشجویان افزایش یابد و در این میان از مسئولان دانشگاه شهرکرد تقدیر و تشکر می‌کنیم که میزبانی این دوره از مسابقات را با اشتیاق پذیرا شدند.

معاون وزیر علوم در پایان خاطر نشان کرد: قاعدتاً اگر حوزه ورزش که نشاط آور است فعال شود، در حوزه علمی نیز ما شاهد امید و سرزندگی خواهیم بود.

یاسر پیر علی رئیس دانشگاه شهرکرد نیز در این مراسم گفت: افتخاری است که دانشگاه شهرکرد میزبان ورزش های همگانی باشد. این المپیاد فعالیت خوبی در سطح کشور است زیرا شور و نشاط را در میان دانشجویان به وجود خواهد آورد.

در ادامه این جلسه ضمن امضاء تفاهم نامه برگزاری پنجمین المپیاد ورزش‌های همگانی دانشجویان سراسر کشور، احکام مسئولان برگزاری المپیادها مسئولان دانشگاه اهداء شد.

لازم به ذکر است این جلسه با حضور دکتر ازژنگ معاون دانشجویان داخل، دکتر علی دوست مدیر کل تربیت بدنی سازمان امور دانشجویان، معاون دانشجویی، مدیر کل تربیت بدنی و مسولان دانشگاه شهرکرد برگزار شد.Source link

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.