پنج شنبه, ۱۰ آذر , ۱۴۰۱
Thursday, 1 December , 2022
«تولید، دانش بنیان، اشتغال زایی»
جستجو
جزییات وام دانشجویان دانشگاه تربیت مدرس اعلام شد | به گزارش
22

به گزارش سایت قطره و به نقل ازگروه دانشگاه خبرگزاری دانشجو، دانشگاه تربیت مدرس جزییات وام دانشجویی در مقاطع مختلف تحصیلی را اعلام کرد. بر این اساس دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری وزارت علوم دانشگاه تربیت مدرس می توانند تا تاریخ ۱۱ آذر ماه نسبت به ثبت نام وام های تحصیلی- . – دانشگاه […]

پ
پ


به گزارش سایت قطره و به نقل ازگروه دانشگاه خبرگزاری دانشجو، دانشگاه تربیت مدرس جزییات وام دانشجویی در مقاطع مختلف تحصیلی را اعلام کرد.

بر این اساس دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری وزارت علوم دانشگاه تربیت مدرس می توانند تا تاریخ ۱۱ آذر ماه نسبت به ثبت نام وام های تحصیلی- .

– دانشگاه تربیت مدرس اعلام کرد دانشجویان تحصیلات تکمیلی این دانشگاه می توانند نسبت به دریافت وام دانشجویی از صندوق رفاه دانشجویان اقدام کنند.

به گزارش سایت قطره و به نقل ازگروه دانشگاه خبرگزاری دانشجو، دانشگاه تربیت مدرس جزییات وام دانشجویی در مقاطع مختلف تحصیلی را اعلام کرد.

بر این اساس دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری وزارت علوم دانشگاه تربیت مدرس می توانند تا تاریخ ۱۱ آذر ماه نسبت به ثبت نام وام های تحصیلی- شهریه و ودیعه مسکن اقدام کنند.

همچنین مهلت ثبت نام برای وام ضروری نیز از تاریخ ۲۱ آبان آغاز می شود و تا ۱۱ آذر ماه ادامه خواهد داشت.

در اطلاعیه دریافت این وام آمده است که باتوجه به محدودیت اعتبار وام، اولویت با دانشجویانی است که زودتر ثبت نام نمایند.

دانشجویان کارشناسی ارشد روزانه ورودی سال های ۴۰۰ و ۴۰۱ مجاز به درخواست وام هستند و دانشجویان دکتری روزانه ورودی سال های ۹۸، ۹۹، ۴۰۰ و ۴۰۱ مجاز به درخواست وام تحصیلی دکتری صندوق رفاه هستند.Source link

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.