دوشنبه, ۷ خرداد , ۱۴۰۳
Monday, 27 May , 2024
«مهار تورم و رشد تولید»
جستجو
جمعه سه آزمون در دانشگاه بین‌المللی چابهار برگزار می‌شود
23

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل دانشگاه – چابهار – ایرنا – سرپرست دانشگاه بین‌المللی چابهار از برگزاری آزمون در سه گروه استخدامی وزارت علوم و تحقیقات و فناوری، کارشناسی ناپیوسته و همچنین مقطع کاردانی فنی و حرفه‌ای به طور همزمان در روز جمعه هفته جاری با شرکت ۳۸۵ داوطلب به میزبانی دانشگاه […]

پ
پ

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل دانشگاه – چابهار – ایرنا – سرپرست دانشگاه بین‌المللی چابهار از برگزاری آزمون در سه گروه استخدامی وزارت علوم و تحقیقات و فناوری، کارشناسی ناپیوسته و همچنین مقطع کاردانی فنی و حرفه‌ای به طور همزمان در روز جمعه هفته جاری با شرکت ۳۸۵ داوطلب به میزبانی دانشگاه بین‌المللی چابهار خبر داد.

ناصر آبروِش روز سه‌شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: مجموع داوطلبان آزمون استخدامی وزارت علوم ۱۶۲ نفر هستند که از این تعداد، ۹۶ داوطلب مرد و ۶۶ داوطلب را بانوان تشکیل می‌دهند.

وی با بیان اینکه آزمون کارشناسی ناپیوسته نیز تعداد ۱۳۵ داوطلب دارد اظهار داشت: این آزمون نیز همچون سایر آزمون‌ها در شرایط بهداشتی و با رعایت کامل دستورالعمل‌های بهداشتی، همزمان با آزمون استخدامی وزارت علوم برگزار خواهد شد.

سرپرست دانشگاه بین‌المللی چابهار تصریح کرد: در آزمون کارشناسی ناپیوسته نیز ۴۸ داوطلب زن و ۸۷ داوطلب مرد باهم به رقابت خواهند پرداخت.

او با اشاره به آزمون کاردانی فنی‌ و حرفه‌ای اظهار داشت: در این گروه هم ۸۸ نفر باهم به رقابت می‌پردازند که از این تعداد، ۱۴ داوطلب زن و ۷۴ داوطلب مرد هستند.

آدرس خبر در خبرگزاری ایرنا:

www.irna.ir/news/84432282/

روابط عمومی و امور بین الملل دانشگاه

ورود به صفحه اینستاگرام دانشگاه:

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.