دوشنبه, ۲۴ مرداد , ۱۴۰۱
Monday, 15 August , 2022
«تولید، دانش بنیان، اشتغال زایی»
جستجو
حمایت از دانشجویان کم برخوردار برای شرکت در پیاده روی اربعین
19

معاون فرهنگی وزارت علوم با تاکید بر انجام برنامه ریزی لازم برای حضور حداکثری دانشجویان، بر حمایت از دانشجویان کم برخوردار برای شرکت در این رویداد تأکید کرد. – به گزارش سایت قطره و به نقل ازگروه دانشگاه خبرگزاری فارس به نقل از اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، دومین جلسه ستاد ملی اربعین دانشگاهیان […]

پ
پ


معاون فرهنگی وزارت علوم با تاکید بر انجام برنامه ریزی لازم برای حضور حداکثری دانشجویان، بر حمایت از دانشجویان کم برخوردار برای شرکت در این رویداد تأکید کرد.

– به گزارش سایت قطره و به نقل ازگروه دانشگاه خبرگزاری فارس به نقل از اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، دومین جلسه ستاد ملی اربعین دانشگاهیان برای انجام هماهنگی های نهایی اعزام دانشجویان در اربعین امسال برگزار شد.

در این جلسه که با حضور عبدالحسین کلانتری معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم تحقیقات و فناوری، علیرضا کیخا جانشین سازمان بسیج دانشجویی، حجت الاسلام مرتضی مطهری پور رییس ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان و جمعی از معاونین و مدیران ستادی و دانشگاهی برگزار شد، موضوعاتی مانند تخصیص وام دانشجویی برای اعزام دانشجویان، برنامه ها و حمایت های مالی برای اعزام دانشجویان، میزان و تعداد مواکب سازمان بسیج دانشجویی و خدمات اسکان تغذیه برای دانشجویان بررسی شد.

 عبدالحسین کلانتری، معاون فرهنگی وزیر علوم در این جلسه با اشاره به اینکه اعزام دانشجویان در اربعین یک رخداد بزرگ محسوب می شود، گفت: باید همه توانمان را برای هرچه باشکوه تر برگزار شدن رویداد عظیم اربعین بکار بندیم.

وی افزود: لازم است فرآیند انجام این سفر به اطلاع دانشجویان برسد و مراحل به طور شفاف تبیین شود.

معاون فرهنگی وزارت علوم با تاکید بر انجام برنامه ریزی لازم برای حضور حداکثری دانشجویان، بر حمایت از دانشجویان کم برخوردار برای شرکت در این رویداد تاکید کرد و خواستار مساعدت خیرین در این زمینه شد.

وی با اشاره به ضرورت تعامل با دانشگاهیان عراقی در این ایام، پیشنهاد تشکیل موکب های بین المللی در مسیر را مطرح کرد.

انتهای پیام/
کلید واژه ها: دانشجویاناعزام دانشجویانسازمان بسیج دانشجوییوزارت علومدانشگاهستاد عمره و عتبات دانشگاهیانبسیج دانشجوییدانشجوییمعاون فرهنگیمعاون فرهنگی وزارت علومکم برخوردارسازمان بسیجدانشگاهیانبرگزاراربعینبرخوردارعتبات دانشگاهیانپیاده روی اربعینحمایتاعزاممعاونوزارتمرتضی مطهری پورخبرگزاری فارسبرنامهفرهنگیستادسازمانعلوممدیران ستادیSource link

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.