دوشنبه, ۲۴ مرداد , ۱۴۰۱
Monday, 15 August , 2022
«تولید، دانش بنیان، اشتغال زایی»
جستجو
خیرین از دانشجویان کم بضاعت برای حضور در مراسم اربعین حمایت کنند/ تشکیل موکب های بین المللی با مشارکت دانشگاه های عراقی
20

کلانتری با تاکید بر انجام برنامه ریزی لازم برای حضور حداکثری دانشجویان، بر حمایت از دانشجویان کم برخوردار برای شرکت در این رویداد تاکید کرد و خواستار مساعدت خیرین در این زمینه شد. – به گزارش سایت قطره و به نقل ازگروه دانشگاه خبرگزاری آنا”، دومین جلسه ستاد ملی اربعین دانشگاهیان برای انجام هماهنگی های […]

پ
پ


کلانتری با تاکید بر انجام برنامه ریزی لازم برای حضور حداکثری دانشجویان، بر حمایت از دانشجویان کم برخوردار برای شرکت در این رویداد تاکید کرد و خواستار مساعدت خیرین در این زمینه شد.

– به گزارش سایت قطره و به نقل ازگروه دانشگاه خبرگزاری آنا”، دومین جلسه ستاد ملی اربعین دانشگاهیان برای انجام هماهنگی های نهایی اعزام دانشجویان در اربعین امسال برگزار شد.

در این جلسه که با حضور عبدالحسین کلانتری، معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم تحقیقات و فناوری، علیرضا کیخا، جانشین سازمان بسیج دانشجویی، حجت الاسلام مرتضی مطهری پور، رییس ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان و جمعی معاونین و مدیران دانشگاه های ستادی برگزار شد موضوعاتی مانند تخصیص وام دانشجویی برای اعزام دانشجویان، برنامه ها و حمایت های مالی برای اعزام دانشجویان، میزان و تعداد مواکب سازمان بسیج دانشجویی و خدمات اسکان تغذیه برای دانشجویان بررسی شد.

در ابتدای جلسه محمدعلی اسلامی، مدیرکل پشتیبانی امور فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم گزارشی از اقدامات و هماهنگی های انجام شده در خصوص تخصیص وام دانشجویی، اجتماع دانشگاهیان در کربلا و غیره ارائه داد و علیرضا کیخا، جانشین سازمان بسیج دانشجویی نیز گزارشی از اقدامات سازمان بسیج دانشجویی برای ایجاد تمهیدات لازم برای دانشجویان در خصوص اسکان و تغذیه دانشجویان در سفر اربعین بیان کرد.

در ادامه جلسه حاضرین به بحث و تبادل نظر در خصوص انجام هماهنگی های لازم برای اعزام دانشگاهیان به این سفر معنوی پرداختند.

در پایان جلسه عبدالحسین کلانتری، معاون فرهنگی وزیر علوم تحقیقات و فناوری با اشاره به اینکه اعزام دانشجویان در اربعین یک رخداد بزرگ محسوب می شود، گفت: باید همه توانمان را برای هرچه باشکوه تر برگزار شدن رویداد عظیم اربعین به کار بندیم.

لازم است فرآیند انجام این سفر به صورت شفاف به اطلاع دانشجویان برسد و مراحل به طور شفاف تبیین شود.

معاون فرهنگی وزارت علوم با تاکید بر انجام برنامه ریزی لازم برای حضور حداکثری دانشجویان، بر حمایت از دانشجویان کم برخوردار برای شرکت در این رویداد تاکید کرد و خواستار مساعدت خیرین در این زمینه شد.

وی با اشاره به ضرورت تعامل با دانشگاهیان عراقی در این ایام پیشنهاد تشکیل موکب های بین المللی در مسیر را مطرح کرد.

انتهای پیام/۱۰۴/
کلید واژه ها: دانشجویاناعزام دانشجویاندانشگاهستاد عمره و عتبات دانشگاهیاندانشگاهیانبرگزاراربعیندانشجوییعتبات دانشگاهیانحمایتاعزامکلانتریبرنامهحضورستادمراسم اربعینمعاون فرهنگیحضور حداکثریعلوم تحقیقاتوام دانشجوییکم برخوردارحجت الاسلاممرتضی مطهریبرنامه ریزیسازمان بسیجخیرینمعاونبین المللیوزارت علومبرنامه هاSource link

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.