یکشنبه, ۱۶ مرداد , ۱۴۰۱
Sunday, 7 August , 2022
«تولید، دانش بنیان، اشتغال زایی»
جستجو
دانشجویان برای رفتن به پیاده روی اربعین دغدغه مالی نداشته باشند + فیلم
1

محمدعلی اسلامی، مدیر کل فرهنگی اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در گفتگو با خبرنگار دانشگاه خبرگزاری دانشجو، در ارتباط با پیاده روی اربعین گفت: – دانشجویان برای رفتن به پیاده روی اربعین دغدغه مالی نداشته باشند + فیلم ” مدیر کل فرهنگی اجتماعی وزارت علوم گفت: مکاتاباتی با صندوق رفاه دانشجویان و سازمان امور […]

پ
پ


محمدعلی اسلامی، مدیر کل فرهنگی اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در گفتگو با خبرنگار دانشگاه خبرگزاری دانشجو، در ارتباط با پیاده روی اربعین گفت: – دانشجویان برای رفتن به پیاده روی اربعین دغدغه مالی نداشته باشند + فیلم ” مدیر کل فرهنگی اجتماعی وزارت علوم گفت: مکاتاباتی با صندوق رفاه دانشجویان و سازمان امور دانشجویان به منظور اعطای وام به دانشجویانی که قصد حضور در پیاده روری اربعین را دارند، انجام شده است.

محمدعلی اسلامی، مدیر کل فرهنگی اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در گفتگو با خبرنگار دانشگاه خبرگزاری دانشجو، در ارتباط با پیاده روی اربعین گفت: اقدامات خوب و گسترده ای در سطح ستادی در حوزه وزارت علوم انجام شده است.

هر سال در وزارت علوم برای هماهنگی های بین بخشی و دانشگاهی ستاد اربعین تشکیل می شود.

وی افزود: ابلاغیه هایی برای روسای دانشگاه های کشور ارسال شده تا برای تسهیل گری اعزام دانشجویان اقدام شود.

مدیر کل فرهنگی اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در رابطه با اعطای وام به دانشجویانی که قصد سفر اربعین را دارند، گفت: مکاتاباتی با صندوق رفاه دانشجویان و سازمان امور دانشجویان به منظور اعطای وام به دانشجویانی که قصد حضور در پیاده روری اربعین را دارند، انجام شده است.

تسهیلاتی به میزان سه تا پنج میلیون برای هر دانشجو در نظر گرفته شده است.

اسلامی با اشاره به تجربه قرارگاه راهیان نور(قرارگاه شهید علم الهدی) که هرسال در وزارت علوم تشکیل می شود، افزود: همان قرارگاه ها متولی حوزه راهپیمایی اربعین هستند که به قوت خود در حال پیگیری است.

وی در زمینه ثبت نام دریافت وام گفت: هماهنگی های لازم در حال انجام است و امیدواریم بتوانیم هرچه زودتر تاریخ دقیق آن را اعلام کنیم.

مدیر کل فرهنگی اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در ادامه تصریح کرد: کلیه دانشگاه ها موظف هستند تسهیلات اربعین، ویژه دانشجویان را مهیا کنند و ابلاغیه به همه ی دانشگاه ها ارسال شده است.

دانشگاه هایی همچون دانشگاه ایلام و دانشگاه چمران اهواز که محل اتصال بین کشور ما و کشور عراق هستند، به صورت جدی تر نقش میان داری و تسهیل گری بین کشور ایران و عراق ایفا می کنند.

کلید واژه ها: پیاده روی اربعینوزارت علوم، تحقیقات و فناوریوزارت علومدانشجویاناربعینپیاده رویتحقیقات و فناوریپیادهوزارتدانشگاهاجتماعیسازمان امور دانشجویانعلوممدیر کلصندوق رفاه دانشجویانفرهنگیخبرگزاریمحمدعلیخبرنگارتحقیقاتامور دانشجویانمدیرفناوریارتباطستاد اربعیندغدغهگفتگواعطای وامفیلممالیSource link

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.