دوشنبه, ۲۴ مرداد , ۱۴۰۱
Monday, 15 August , 2022
«تولید، دانش بنیان، اشتغال زایی»
جستجو
دانشور: کاهش فاصله امکانات رفاهی دانشگاه ها با یکدیگر | مدیرکل
17

مدیرکل امور دانشجویان داخل وزارت علوم گفت: در تلاشیم تا فاصله ارائه خدمات رفاهی در دانشگاههای شهرستان ها را نسبت به دانشگاه های برخوردار روز به روز کمتر کنیم. –  به گزارش سایت قطره و به نقل ازگروه دانشگاه خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی سازمان امور دانشجویان، ابوالفضل دانشور مدیرکل امور دانشجویان داخل […]

پ
پ


مدیرکل امور دانشجویان داخل وزارت علوم گفت: در تلاشیم تا فاصله ارائه خدمات رفاهی در دانشگاههای شهرستان ها را نسبت به دانشگاه های برخوردار روز به روز کمتر کنیم.

–  به گزارش سایت قطره و به نقل ازگروه دانشگاه خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی سازمان امور دانشجویان، ابوالفضل دانشور مدیرکل امور دانشجویان داخل وزارت علوم در حاشیه بازدید از دانشگاه ارومیه و در دیدار با رییس این دانشگاه گفت: در حوزه امکانات دانشجویی و رفاهی، اقدامات خوبی در دانشگاه ارومیه صورت گرفته و کاملاً مشخص است که رویکرد و روند رو به رشدی در این دانشگاه به مسائل رفاهی دانشجویان وجود دارد.

دانشور افزود: یکی دیگر از نکات مثبتی که در دوره جدید مدیریت دانشگاه ارومیه بسیار ملموس است، استفاده از نیروی های جوان در سطح معاونت ها و مدیران میانی دانشگاهی است که این اقدام علاوه بر  اینکه زمینه خدمات رسانی بهتر به دانشجویان دانشگاه را فراهم می کند؛ منجر به تربیت نیروی کارآمد برای آینده مدیریتی دانشگاه می شود.

مدیر کل امور دانشجویان داخل وزارت علوم، تحقیقات و فناوری با اشاره به اینکه برنامه های منسجمی برای بازگشایی دانشگاه ها در نظر گرفته شده است، تاکید کرد در این راستا نشست های هماهنگی برای معاونین دانشجویی دانشگاه ها برگزار خواهد شد تا ترم تحصیلی آینده با ارائه مطلوب خدمات به دانشجویان شروع شود.

 ابوالفضل دانشور از رویکرد جدی سازمان امور دانشجویان به دانشگاههای دور افتاده از مرکز اشاره کرده و گفت: در تلاشیم تا فاصله ارائه خدمات رفاهی  در این دانشگاهها نسبت به دانشگاههای برخوردار را روز به روز کمتر کنیم.

علیجانپور رییس دانشگاه ارومیه نیز در این دیدار، ضمن ارائه گزارشی از روند اقدامات دانشگاه در طول مدیریت جدید در حوزه امور دانشجویی و رفاهی، گفت: در این چند ماه اخیر اقدامات گسترده ای در حوزه های زیرساختی امور دانشجویی انجام داده ایم که همچنان این اقدامات نیز ادامه دارند و تمام تلاش بر این است که ان شالله در مهرماه امسال امکانات رفاهی بهتری نسبت به سالهای گذشته در اختیار دانشجویان قرار دهیم.

نثار فاتحه در مزار شهدای گمنام، بازدید از خوابگاه های دانشجویی، رستوران ها، اماکن ورزشی، سالن های همایش از دیگر برنامه های بازدید یک روزه دانشور از دانشگاه ارومیه بود.

انتهای پیام/
کلید واژه ها: دانشگاهدانشجویانامور دانشجویاندانشگاه ارومیهمدیرکل اموررفاهیوزارت علومدانشگاه هاارومیهدانشورامکاناتامکانات رفاهیخبرگزاری فارسمدیرکلروابط عمومیارائه خدماتخدمات رسانیفاصلهاقدامخدماتوزارتکاهش فاصلهشهرستان هادیگرداخلدانشجوییعلومخبرگزاریبرخوردارشهرستانSource link

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.