جمعه, ۲۲ تیر , ۱۴۰۳
Friday, 12 July , 2024
«مهار تورم و رشد تولید»
جستجو

اطلاعیه ها

💠پیام تسلیت دکتر عبدالغفور بادپا سرپرست دانشگاه غیرانتفاعی بین‌المللی چابهار در پی شهادت دو تن از فرزندان غیور نیروی انتظامی 💠بازدید و نشست امید آفرینی دکتر حمیرا ریگی از دانشگاه بین‌المللی چابهار: دانشگاه بین‌المللی پیشران لوکوموتیو توسعه 🪷برگزاری جشن عید غدیر خم در دانشگاه غیر دولتی بین‌المللی چابهار: تجلی وحدت و ایمان 🔅حوزه پژوهش و فناوری دانشگاه غیر دولتی بین‌المللی چابهار برگزار می کند: 💠حضور سرپرست دانشگاه غیر دولتی بین‌المللی چابهار در مراسم گرامیداشت شهادت دکتر چمران و روز ملی بسیج اساتید 🗳️ رقابت داغ انتخاباتی در دانشگاه غیر دولتی بین‌المللی چابهار بازدید سرپرست دانشگاه غیر دولتی بین‌المللی چابهار از برگزاری موفق آزمون‌های پایان ترم : تضمین کیفیت و نظم در اولویت 🔰حضور ویژه مدیر عامل منطقه آزاد چابهار در آزمون ورودی دبیرستان دانا و توانا دانشگاه غیر دولتی بین‌المللی چابهار: گامی بزرگ برای آینده‌ای روشن‌تر

دانشگاه بین‌المللی چابهار در پذیرش دانشجویان غیرایرانی محدودیت ندارد
24
سرپرست دانشگاه بین‌المللی چابهار با بیان اینکه این دانشگاه در پذیرش دانشجویان کشورهای همسایه هیچ محدودیتی ندارد گفت:طی روزهای اخیر ۸۴ دانشجوی غیرایرانی از کشورهای همسایه در دانشگاه بین‌المللی چابهار پذیرش شدند.
پ
پ

به گزارش ایرنا، ناصر آبروِش روز دوشنبه در آیین خوشامدگویی به دانشجویان غیرایرانی که در محل دانشگاه بین‌المللی چابهار برگزار شد ضمن محکوم کردن حمله تروریستی اخیر در مسجد کابل افغانستان و ابراز همدردی با خانواده‌های جانباختگان این حادثه، اظهار داشت: در بحث دانشجویان جدیدالورود ۸۴ مورد پذیرش داریم که تا کنون ثبتنام ۷۲ نفر قطعی شده است.

وی افزود: تا امروز مراحل اخذ ویزای ۱۲ نفر از این دانشجویان که بیشتر از ولایت‌های مختلف افغانستان و پاکستان هستند انجام شده و روند صدور ویزای بقیه دانشجویان نیز در حال انجام است.

سرپرست دانشگاه بین‌المللی چابهار با بیان اینکه این دانشگاه دارای ۲۲ رشته تحصیلی در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد است گفت: مجموعه آموزشی بین‌المللی چابهار در حوزه سواحل مکُران استان سیستان و بلوچستان همچنین دارای مرکز رشد و پارک علم و فناوری است و همه دانشجویان می‌توانند از ظرفیت‌های کم‌نظیر این دانشگاه برای افزایش بنیه علمی خود بهره‌مند شوند.

وی تصریح کرد: دانشجویان تازه‌وارد علاوه بر تخفیف ۳۰ درصدی شهریه می‌توانند از ظرفیت کتابخانه و سایر واحدهای علمی استفاده کنند و بر معلومات خود بیفزایند.

آبروش با اشاره به ظرفیت‌های منحصربفرد چابهار در حوزه‌های مختلف اقتصادی و گردشگری عنوان کرد: برای بازدید دانشجویان از واحدهای تولیدی و کارخانه‌ها برنامه‌ریزی خواهیم کرد تا با نگاهی متفاوت بتوانند در ساختن آینده کشور خود مفید باشند.

وی با بیان اینکه تقویت روابط علمی و آموزشی با کشورهای همسایه همواره مورد تاکید ما بوده است گفت: در همین راستا از دانشجویان مستعد و نخبه به صورت ویژه حمایت خواهیم کرد.

سرپرست دانشگاه بین‌المللی چابهار میانگین سن دانشجویان جدیدالورود را ۲۰ تا ۳۰ سال عنوان کرد و اظهار داشت: براساس دستورالعمل‌ها و شیوه‌نامه‌های دانشگاه، چهار مدل پذیرش دانشجو همچون بورسیه کامل، بورسیه آموزشی، تخفیف ۵۰ درصدی و شهریه‌پرداز را به دانشجویان ارائه می‌کنیم.

روابط عمومی و امور بین الملل دانشگاه

ورود به کانال اطلاع رسانی واتساپ

وب سایت 

☎️ تماس با ما :
۰۵۴۳۵۳۱۴۳۵۵

ورود به صفحه اینستاگرام دانشگاه

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.