شنبه, ۲۶ خرداد , ۱۴۰۳
Saturday, 15 June , 2024
«مهار تورم و رشد تولید»
جستجو
دانشگاه بین‌المللی چابهار و موسسه آموزش عالی هاتف زاهدان قرارداد همکاری مشترک امضا کردند.
32

دانشگاه بین‌المللی چابهار به منظور راه‌اندازی مشترک مدرسه کسب و کار مکران، آموزش بیمه و نیز مرکز مشاوره و روانشناسی با موسسه آموزش عالی هاتف زاهدان قرارداد همکاری امضا کرد. به گزارش روابط عمومی و بین‌الملل دانشگاه بین‌المللی چابهار، ناصر آبروش سرپرست این دانشگاه ضمن اعلام خبر امضا قرارداد همکاری مشترک بین دو نهاد دانشگاهی، […]

پ
پ

دانشگاه بین‌المللی چابهار به منظور راه‌اندازی مشترک مدرسه کسب و کار مکران، آموزش بیمه و نیز مرکز مشاوره و روانشناسی با موسسه آموزش عالی هاتف زاهدان قرارداد همکاری امضا کرد.

به گزارش روابط عمومی و بین‌الملل دانشگاه بین‌المللی چابهار، ناصر آبروش سرپرست این دانشگاه ضمن اعلام خبر امضا قرارداد همکاری مشترک بین دو نهاد دانشگاهی، گفت: دانشگاه بین‌المللی چابهار و موسسه آموزش عالی هاتف زاهدان به منظور راه‌اندازی مشترک مدرسه کسب و کار مکران، آموزش بیمه و نیز مرکز مشاوره و روانشناسی و همچنین توسعه نیروی انسانی متخصص و مهارت‌افزایی در سطح دانشجویان این قرارداد همکاری را امضا کردند.

آبروش ادامه داد: مطالعه روی روش مدارس کسب و کار از یک سال قبل آغاز شد؛ در این مدرسه ضمن صیانت از ضوابط آموزش عالی باید آموزش‌های مفید ارائه شود.

سرپرست دانشگاه بین‌المللی چابهار با بیان اینکه دستیابی به اهداف راه‌اندازی مدرسه کسب‌وکار، ساختار مدیریتی خاصی را می‌طلبد،‌ تاکید کرد: برای مدیریت بهینه مدرسه مشترک کسب و کار یک شورای راهبردی پیش‌بینی شده که کار هماهنگی و اجرای برنامه‌ها را برعهده خواهد داشت.

دانشگاه بین المللی چابهار در مسیر دانشگاه نسل چهارم

روابط عمومی و امور بین الملل دانشگاه

ورود به کانال اطلاع رسانی واتساپ

وب سایت 

☎️ تماس با ما :
۰۵۴۳۵۳۱۴۳۵۵

ورود به صفحه اینستاگرام دانشگاه

کانال تلگرام

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.