پنج شنبه, ۲۹ اردیبهشت , ۱۴۰۱
Thursday, 19 May , 2022
«تولید، پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها»
جستجو
دانشگاه حکیم سبزواری در جمع بهترین دانشگاه‌های مهندسی جهان
3

رتبه‌بندی موضوعی تایمز ۲۰۲۲ در موضوع علوم مهندسی منتشر شد و ۴۱ دانشگاه ایرانی از جمله دانشگاه حکیم سبزواری، بین ۱۱۸۸ دانشگاه برتر جهان در این حوزه، قرار گرفتند. به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از دانشگاه حکیم سبزواری، رتبه بندی مهندسی دانشگاه‌های جهان در سال ۲۰۲۲، از همان شاخص‌های عملکردی […]

پ
پ


رتبه‌بندی موضوعی تایمز ۲۰۲۲ در موضوع علوم مهندسی منتشر شد و ۴۱ دانشگاه ایرانی از جمله دانشگاه حکیم سبزواری، بین ۱۱۸۸ دانشگاه برتر جهان در این حوزه، قرار گرفتند.

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از دانشگاه حکیم سبزواری، رتبه بندی مهندسی دانشگاه‌های جهان در سال ۲۰۲۲، از همان شاخص‌های عملکردی معتبر و دقیق، مانند رتبه بندی‌های دانشگاهی تایمز ۲۰۲۲ استفاده می‌کند، اما این روش مجدداً متناسب با زمینه های فردی، تنظیم شده است.

این رتبه‌بندی دانشگاه‌های پیشرو در رشته‌‌های مهندسی عمومی، مهندسی برق و الکترونیک، مهندسی مکانیک و هوافضا، مهندسی عمران و مهندسی شیمی را، دسته‌بندی می‌کند. آمریکا دارای برترین دانشگاه‌ها در ۴ رشته مهندسی است.

گفتنی است دانشگاه حکیم سبزواری در هریک از ۶ رشته مورد ارزیابی در رتبه‌بندی جهانی مهندسی تایمز ۲۰۲۲، در بازه رتبه‌ای ۸۰۱ – ۱۰۰۰ و هم‌ردیف با دانشگاه‌های جامع ۸ مرکز استان شامل: اراک، بوشهر، همدان، کرج، کرمان، یزد، بیرجند و زاهدان، قرار گرفته است.

ل.س ۴۲/ س.ر ۶۲Source link

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.