سه شنبه, ۲۵ مرداد , ۱۴۰۱
Tuesday, 16 August , 2022
«تولید، دانش بنیان، اشتغال زایی»
جستجو
دانشگاه ها از منابع ملی و استانی برای تکمیل پروژه های نیمه تمام بزرگ استفاده کنند
14

مدیرکل تربیت بدنی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری به ضرورت استفاده دانشگاه ها از منابع ملی و استانی برای تکمیل پروژه های نیمه تمام بزرگ تاکید کرد. – ازاردبیل، به نقل از محقق اردبیلی، ابراهیم علی دوست در نشست با سرپرست دانشگاه محقق اردبیلی با بیان اینکه بازدید از اماکن ورزشی دانشگاه ها در دستور […]

پ
پ


مدیرکل تربیت بدنی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری به ضرورت استفاده دانشگاه ها از منابع ملی و استانی برای تکمیل پروژه های نیمه تمام بزرگ تاکید کرد.

– ازاردبیل، به نقل از محقق اردبیلی، ابراهیم علی دوست در نشست با سرپرست دانشگاه محقق اردبیلی با بیان اینکه بازدید از اماکن ورزشی دانشگاه ها در دستور کار اداره کل تربیت بدنی وزارت علوم قرار دارد، اظهار داشت: سیاست ما توسعه فضاهای ورزشی در دانشگاه ها است و در همین راستا برای توسعه فضاهای ورزشی دانشگاه ها به ویژه دانشگاه محقق اردبیلی تلاش می کنیم.

وی با بیان اینکه دوره پانزدهم المپیاد فرهنگی، ورزشی دانشجویان کشور طی روزهای اخیر به میزبانی دانشگاه تبریز برگزار شد، افزود: برای برگزاری المپیاد ورزش های همگانی در دانشگاه محقق اردبیلی برای سال آتی نیز برنامه ریزی های لازم در حال انجام است.

علی دوست با بیان اینکه حوزه تربیت بدنی دانشگاه محقق اردبیلی در بخش های نیروی انسانی و امکانات ورزشی نیازمند تقویت و توسعه است، تصریح کرد: یک سری شاخص ها برای پرسنل تربیت بدنی دانشگاه ها در حال تعریف است که به زودی ابلاغ خواهد شد.

مدیرکل تربیت بدنی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری به ضرورت استفاده دانشگاه ها از منابع ملی و استانی برای تکمیل پروژه های نیمه تمام بزرگ تاکید کرد و گفت: همچنین اداره کل پروژه های عمرانی برای پروژه های تا سقف ۲۰ میلیارد ریال و اداره کل تربیت بدنی وزارت علوم برای پروژه های زیر ۵ میلیارد ریال کمک حال دانشگاه ها هستند.

اسماعیل چمنی، سرپرست دانشگاه محقق اردبیلی با اشاره به اهمیت ورزش در جامعه به ویژه جامعه دانشجویی گفت: ورزش علاوه بر اینکه سلامت انسان را تضمین می کند، باعث افزایش انرژی و تقویت روحیه نیز می شود.

وی با بیان اینکه وجود امکانات ورزشی در دانشگاه به ویژه محوطه خوابگاه های دانشجویی بسیار مهم است، افزود: ما نیز در دانشگاه محقق اردبیلی به این موضوع توجه ویژه داریم و تلاش می کنیم امکانات ورزشی موجود را افزایش دهیم.

رییس کمیسیون بهداشت: دانشگاه های علوم پزشکی کشور کمبود اعتبار دارند”سرپرست دانشگاه محقق اردبیلی با اشاره به فضاها و امکانات ورزشی دانشگاه محقق اردبیلی عنوان کرد: استخر دانشگاه محقق اردبیلی دارای ۲۰ درصد پیشرفت فیزیکی است که برای تکمیل و راه اندازی آن نیازمند اعتبارات ویژه هستیم.

وی همچنین به اختصاص اعتبارات لازم توسط وزارت علوم، تحقیقات و فناوری به توسعه فضاها و امکانات ورزشی و تعویض کف پوش سالن شماره یک تربیت بدنی پسران این دانشگاه تاکید کرد.

انتهای پیام/۱۴۰
کلید واژه ها: دانشگاهدانشگاه محقق اردبیلیدانشگاه هامحقق اردبیلیپروژه های نیمه تمامدانشگاه محققوزارت علوم، تحقیقات و فناوریفضاهای ورزشیتکمیل پروژهورزشورزشیتربیت بدنیوزارت علوممنابع ملینیمه تماممحققتحقیقات و فناوریعلی دوستورزش های همگانیالمپیاداستفادهدانشگاه تبریزبرگزاربیاناستانیدوره پانزدهمروزهای اخیراماکن ورزشیبرنامه ریزیتوسعهSource link

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.