پنج شنبه, ۱۴ مهر , ۱۴۰۱
Thursday, 6 October , 2022
«تولید، دانش بنیان، اشتغال زایی»
جستجو
دختر علی لاریجانی صاحب دانشگاه شد؟ | واکنش به دریافت شهریه دلاری از دانشجویان
20

در چند روز گذشته در فضای مجازی خبرهایی مبنی بر اینکه در یکی از دانشگاه های بین المللی کشور شهریه دلاری از دانشجویان ایرانی اخذ می شود، منتشر شد. – دختر علی لاریجانی صاحب دانشگاه شد؟ واکنش به دریافت شهریه دلاری از دانشجویان” در چند روز گذشته در فضای مجازی خبرهایی مبنی بر اینکه در […]

پ
پ


در چند روز گذشته در فضای مجازی خبرهایی مبنی بر اینکه در یکی از دانشگاه های بین المللی کشور شهریه دلاری از دانشجویان ایرانی اخذ می شود، منتشر شد.

– دختر علی لاریجانی صاحب دانشگاه شد؟ واکنش به دریافت شهریه دلاری از دانشجویان” در چند روز گذشته در فضای مجازی خبرهایی مبنی بر اینکه در یکی از دانشگاه های بین المللی کشور شهریه دلاری از دانشجویان ایرانی اخذ می شود، منتشر شد.

همچنین برخی مدعی بودند که این دانشگاه منتسب به فرزندان یکی از سران سابق قوا است؛ ادعایی که سخنگوی وزارت علوم آن را از اساس کذب می داند.

به گزارش سایت قطره و به نقل ازهمشهری آنلاین، علی شمسی پور سخنگوی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در واکنش به انتشار برخی اخبار در خصوص دریافت شهریه دلاری از دانشجویان ایرانی با تکذیب این ادعا گفت: در هیچ کدام از دانشگاه های کشور از دانشجویان ایرانی شهریه دلاری دریافت نمی شود و در برخی دانشگاه ها ممکن است سازوکاری برای دریافت شهریه از دانشجوی خارجی طراحی شده باشد.

شمسی پور همچنین با رد انتساب دانشگاه اهل بیت به فرزند رییس سابق مجلس گفت: هیات موئسس این دانشگاه مجمع جهانی اهل بیت است که اعضاء هیات امنا آن نیز کاملا مشخص هستند.

دکتر علی لاریجانی نیز فقط یکی از اعضاء هیات امنای این دانشگاه است و دختر ایشان نیز به عنوان مدرس فقط در این دانشگاه تدریس می کنند و مالکیت دانشگاه مورد نظر نیز کاملا معلوم است و ایشان غیر از تدریس، ارتباط دیگری با آن دانشگاه ندارد.

نماینده وزیر علوم در هیئت امنای دانشگاه اهل بیت همچنین تاکید کرد: این دانشگاه شهریه را از دانشجویان ایرانی به ریال و از دانشجویان خارجی طبق مصوبه هیات امنای خود به دلار می گیرد و دریافت شهریه دلاری از دانشجویان ایرانی در این خصوص کاملا کذب است.

وی همچنین در پایان تاکید کرد: بدیهی است که هر کدام از دانشگاه ها در خصوص دریافت شهریه از دانشجویان خود، اگر تخلفی را مرتکب شوند طبق مقررات و آیین نامه های موجود با آنها برخورد می شود.

کلید واژه ها: دانشجویان ایرانیدانشجویاندانشگاهدانشگاه های بین المللیشهریهوزارت علوم، تحقیقات و فناوریایرانیعلی لاریجانیسخنگوی وزارتبین المللیفضای مجازیوزارت علومیکی ازلاریجانیتحقیقات و فناوریدانشگاه های کشورواکنشکشورسخنگویعلی شمسی پورمنتشرگذشتهوزارتمجازیدخترادعاصاحبعلومتحقیقاتفرزندانSource link

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.