چهارشنبه, ۲۸ اردیبهشت , ۱۴۰۱
Wednesday, 18 May , 2022
«تولید، پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها»
جستجو
4

به میزبانی دانشگاه شهید چمران اهواز برگزار می‌شود؛     دوازدهمین کنفرانس ملی و دومین کنفرانس بین‌المللی بینایی ماشین و پردازش تصویر ایران به میزبانی دانشگاه شهید چمران اهواز، برگزار می‌شود. به گزارش روابط عمومی دانشگاه شهید چمران اهواز، این همایش سوم تا پنجم اسفندماه به‌صورت مجازی و با همکاری انجمن بینایی ماشین و پردازش […]

پ
پ


به میزبانی دانشگاه شهید چمران اهواز برگزار می‌شود؛

 

 

دوازدهمین کنفرانس ملی و دومین کنفرانس بین‌المللی بینایی ماشین و پردازش تصویر ایران به میزبانی دانشگاه شهید چمران اهواز، برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه شهید چمران اهواز، این همایش سوم تا پنجم اسفندماه به‌صورت مجازی و با همکاری انجمن بینایی ماشین و پردازش تصویر ایران در دانشکده‌ی مهندسی دانشگاه شهید چمران اهواز برگزار می‌شود.

این همایش در نخستین روز (سه‌شنبه سوم اسفندماه) با برگزاری کارگاه‌های آموزشی، سخنرانی حامی مالی، مسابقه و نمایشگاه‌ همراه است و چهارشنبه و پنجشنبه ۴ و ۵ اسفند، برنامه‌های افتتاحیه، سخنرانی‌های کلیدی، میزگردهای تخصصی، نشست‌های ارائه مقالات، و در پایان آیین اختتامیه برگزار می‌شود.

دوازدهمین کنفرانس ملی و دومین کنفرانس بین‌المللی بینایی ماشین و پردازش تصویر سوم تا پنجم اسفندماه امسال به میزبانی دانشگاه شهید چمران اهواز، برگزار می‌شود که برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید به نشانی http://mvip۲۰۲۲.ismvipconf.ir/ مراجعه نمایید.

– تمامی کارگاه‌های آموزشی با سطح بین‌المللی و به زبان انگلیسی در روز سه‌شنبه، مورخ سوم اسفندماه ۱۴۰۰ از صبح تا بعدازظهر برنامه‌ریزی‌شده است. تعداد ۵ کارگاه آموزشی مفید تدارک دیده‌شده است و به‌گونه‌ای برنامه‌ریزی‌شده که هیچ کارگاهی با سایر برنامه‌ها تداخل نداشته باشد.

نشانی اسکای روم: https://www.skyroom.online/ch/mvip۲۰۲۲/workshop

– در این کنفرانس، یک مسابقه جذاب با موضوع «ارائه سرویس‌های مبتنی بر هوش مصنوعی در بستری یکپارچه» تدارک دیده‌شده است که به سه نفر برتر، جایزه اعتباری ۱۰ میلیون تومانی از سرویس‌های یکی از حامیان مالی کنفرانس اهدا خواهد شد. جزئیات بیشتر این مسابقه در سایت کنفرانس به نشانی  http://mvip۲۰۲۲.ismvipconf.ir/competition.php زیر قرار داده‌شده است.

– زمان شروع جلسه افتتاحیه کنفرانس، چهارشنبه چهارم اسفندماه ۱۴۰۰ ساعت ۸ صبح از طریق لینک اسکای روم مشخص‌شده در برنامه زمان‌بندی کلی کنفرانس و نیز پیوند دکمه مربوط به سایت کنفرانس با همین اتاق مجازی است.

نشانی اسکای روم: https://www.skyroom.online/ch/mvip۲۰۲۲/osession

– در این کنفرانس، ۴ سخنرانی کلیدی با موضوعات متنوع و جالب، با ارائه توسط چهار استاد ممتاز و برجسته‌ی بین‌المللی به زبان انگلیسی تدارک دیده‌شده است. دو استاد از دانشگاه معتبر از کشور انگلستان، یک استاد از یک پژوهشکده‌ی ممتاز در کشور چین و یک استاد از دانشگاه ممتازی از ایران، این سخنرانی‌های کلیدی را ارائه خواهند نمود. این سخنرانی‌ها در روزهای ۴ و ۵ اسفند برگزار خواهند شد.

نشانی اسکای روم مربوط به همه‌ی سخنرانی‌های کلیدی: https://www.skyroom.online/ch/mvip۲۰۲۲/keyspeech

– در این کنفرانس، دو میزگرد تخصصی توسط ۸ استاد مطرح داخل کشور برگزار می‌شود. این میزگردها رأس ساعت ۱۵ بعدازظهر در دو روز ۴ و ۵ اسفند برنامه‌ریزی ‌شده‌اند.

نشانی اسکای روم مربوط به همه‌ی میزگردهای تخصصی: https://www.skyroom.online/ch/mvip۲۰۲۲/panel

– برنامه نشست‌های ارائه مقالات به دو شیوه‌ی شفاهی و پوستری نیز در جای خود حائز اهمیت است. تعداد ۱۶ نشست ارائه شفاهی مقالات به زبان انگلیسی و تعداد ۴ نشست ارائه‌ی پوستری مقالات به زبان فارسی در این کنفرانس برنامه‌ریزی‌شده است. این نشست‌ها چهارشنبه، ۴ اسفندماه ۱۴۰۰ ساعت ۱۴ الی ۱۵ برگزار می‌شود.

-جلسه‌ی اختتامیه این کنفرانس پنجشنبه پنجم اسفندماه ۱۴۰۰ ساعت ۱۷ برگزار می‌شود.

نشانی اسکای روم مربوط به جلسه اختتامیه: https://www.skyroom.online/ch/mvip۲۰۲۲/csession

گفتنی است شرکت در تمام برنامه‌های این کنفرانس، برای همه‌ی اعضای هیئت‌علمی و دانشجویان دانشگاه شهید چمران اهواز رایگان است.

برای مشاهده‌ی برنامه‌ی افتتاحیه اینجا کلیک کنید.

برای مشاهده‌ی برنامه‌ی نشست‌ها اینجا کلیک کنید.

برای مشاهده‌ی برنامه‌ی کارگاه‌های آموزشی اینجا کلیک کنید.

 

 

 

 Source link

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.