یکشنبه, ۹ بهمن , ۱۴۰۱
Sunday, 29 January , 2023
«تولید، دانش بنیان، اشتغال زایی»
جستجو
رشد چشمگیر ۳ برابری میانگین مقالات به ازای هر عضو هیئت علمی 
29

در دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی معدل انتشار مقاله به ازای هر عضو هیئت علمی را به ۳٫ ۹ رسانده ایم که شاهد رشد چشمگیر تقریبا ۳ برابری بوده ایم.   – علیرضا زالی رییس دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی در گفت وگو با خبرنگار آموزش و پژوهش خبرگزاری آنا گفت: دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی در زمینه […]

پ
پ


در دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی معدل انتشار مقاله به ازای هر عضو هیئت علمی را به ۳٫

۹ رسانده ایم که شاهد رشد چشمگیر تقریبا ۳ برابری بوده ایم.

  – علیرضا زالی رییس دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی در گفت وگو با خبرنگار آموزش و پژوهش خبرگزاری آنا گفت: دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی در زمینه رتبه بندی های بین المللی برای اولین بار به جمع باشگاه زیر ۵۰۰ دانشگاه برتر در رتبه بندی لایدن رسیده است.

  وی افزود: رتبه بندی لایدن در رتبه بندی های بین المللی بر مبنای تحقیق و اطلاعات خودشان است؛ بنابراین یکی از اصیل ترین رتبه بندی ها بوده و امسال برای اولین بار به عدد زیر ۵۰۰ نائل شده ایم.

  زالی تصریح کرد: در رتبه بندی وبومتریکس (وب سنجی) پس از دانشگاه تهران و دانشگاه علوم پزشکی تهران در مجموع ۱۰ دانشگاه برتر کشور در وزارت علوم و وزارت بهداشت قرار گرفته ایم و در این زمینه رتبه های دوم و سوم را کسب کرده ایم.

رییس دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی تاکید کرد: پیش بینی ما این است که در سال آتی میلادی حتما رتبه هایی که کسب می کنیم از جایگاه فعلی مرغوب تر و ارزشمند تر شود.

  زالی ادامه داد: در دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی معدل انتشار مقاله به ازای هر عضو هیئت علمی را به ۳٫Source link

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.