پنج شنبه, ۱۴ مهر , ۱۴۰۱
Thursday, 6 October , 2022
«تولید، دانش بنیان، اشتغال زایی»
جستجو
رییس دبیرخانه کارگروه علمی کمیته مشترک ایران و قزاقستان در فارابی شناسی منصوب شد
19

حجت السلام و المسلمین رضا غلامی به عنوان رییس دبیرخانه کارگروه علمی کمیته مشترک ایران و قزاقستان در فارابی شناسی منصوب شد. – به گزارش سایت قطره و به نقل ازگروه دانشگاه خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل موسسه مطالعات فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم تحقیقات و فناوری، در حکمی […]

پ
پ


حجت السلام و المسلمین رضا غلامی به عنوان رییس دبیرخانه کارگروه علمی کمیته مشترک ایران و قزاقستان در فارابی شناسی منصوب شد.

– به گزارش سایت قطره و به نقل ازگروه دانشگاه خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل موسسه مطالعات فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم تحقیقات و فناوری، در حکمی از سوی وحید حدادی اصل، رضا غلامی  رییس دبیرخانه کارگروه علمی کمیته مشترک ایران و قزاقستان در فارابی شد.

گفتنی است رهبر انقلاب اسلامی” در دیدار اخیر با قاسم ژومارت توکایف رییس جمهور قزاقستان با اشاره به پیوندهای عمیق تاریخی و فرهنگی میان ایران و قزاقستان، تاکید کردند که فارابی به عنوان یک فیلسوف و دانشمند اسلامی می تواند مبنای همکاری های فرهنگی و تشکیل یک کمیته مشترک علمی میان دو کشور شود.

انتهای پیام/
کلید واژه ها: ایران و قزاقستانکمیته مشترکقزاقستانفارابیدبیرخانهکارگروهایرانکمیتهمشترکفرهنگیرضا غلامیگروهرییسعلمیمطالعات فرهنگیخبرگزاری فارساسلامیعلوم تحقیقاتروابط عمومیرهبر انقلابغلامیمنصوبرییس جمهوروزارت علومبین المللالمسلمینمیانخبرگزاریدانشگاهمطالعاتSource link

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.