پنج شنبه, ۱۴ مهر , ۱۴۰۱
Thursday, 6 October , 2022
«تولید، دانش بنیان، اشتغال زایی»
جستجو
رییس دبیرخانه کمیته مشترک ایران و قزاقستان منصوب شد | قائم
25

قائم مقام وزیر علوم در امور بین الملل با صدور حکمی، رییس دبیرخانه کارگروه علمی کمیته مشترک ایران و قزاقستان در فارابی شناسی را کرد. – به گزارش سایت قطره و به نقل ازخبرگزاری آنا، طی حکمی از سوی وحید حدادی اصل قائم مقام وزیر علوم در امور بین الملل، حجت السلام و المسلمین رضا […]

پ
پ


قائم مقام وزیر علوم در امور بین الملل با صدور حکمی، رییس دبیرخانه کارگروه علمی کمیته مشترک ایران و قزاقستان در فارابی شناسی را کرد.

– به گزارش سایت قطره و به نقل ازخبرگزاری آنا، طی حکمی از سوی وحید حدادی اصل قائم مقام وزیر علوم در امور بین الملل، حجت السلام و المسلمین رضا غلامی رییس مؤسسه مطالعات فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم به عنوان رییس دبیرخانه کارگروه علمی کمیته مشترک ایران و قزاقستان در فارابی شناسی منصوب شد.

گفتنی است رهبر انقلاب اسلامی در دیدار اخیر با آقای قاسم ژومارت توکایف رییس جمهور قزاقستان با اشاره به پیوند های عمیق تاریخی و فرهنگی میان ایران و قزاقستان، تاکید نمودند که فارابی به عنوان یک فیلسوف و دانشمند اسلامی می تواند مبنای همکاری های فرهنگی و تشکیل یک کمیته مشترک علمی میان دو کشور شود.

انتهای پیام/۴۰۴۰/  
کلید واژه ها: ایران و قزاقستانکمیته مشترکقزاقستانقائم مقام وزیر علومدبیرخانهرییسایرانکمیتهمشترکفارابیفرهنگیوزیر علومرهبر انقلاب اسلامیبین المللقائم مقامکارگروهمطالعات فرهنگیانقلاب اسلامیاسلامیعلمیعلومرهبر انقلابمنصوبرییس جمهوروزارت علومرضا غلامیحکمیالمسلمینمقاممیانSource link

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.