چهارشنبه, ۲۸ اردیبهشت , ۱۴۰۱
Wednesday, 18 May , 2022
«تولید، پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها»
جستجو
زمان دریافت آثار پژوهشی سیزدهمین جشنواره بین‌‌المللی فارابی تمدید شد
3

زمان دریافت آثار پژوهشی سیزدهمین جشنواره بین‌‌المللی فارابی؛ ویژه تحقیقات علوم انسانی و اسلامی تا پایان آبان ماه سال جاری تمدید شد. به گزارش اداره‌کل روابط عمومی وزارت علوم، رئیس دبیرخانه سیزدهمین جشنواره بین‌‌المللی فارابی با اعلام این خبر گفت: به دلیل درخواست‌های متعدد دانشگاه‌ها، پژوهشگاه‌ها و موسسات پژوهشی، مراکز حوزوی و ناشران، مدت زمان […]

پ
پ


زمان دریافت آثار پژوهشی سیزدهمین جشنواره بین‌‌المللی فارابی؛ ویژه تحقیقات علوم انسانی و اسلامی تا پایان آبان ماه سال جاری تمدید شد.

به گزارش اداره‌کل روابط عمومی وزارت علوم، رئیس دبیرخانه سیزدهمین جشنواره بین‌‌المللی فارابی با اعلام این خبر گفت: به دلیل درخواست‌های متعدد دانشگاه‌ها، پژوهشگاه‌ها و موسسات پژوهشی، مراکز حوزوی و ناشران، مدت زمان ثبت و ارسال آثار در سامانه سیزدهمین جشنواره بین‌‌المللی فارابی، تا پایان آبان‌ماه تمدید شد.

دکتر حسین میرزائی با اشاره به اینکه این زمان مجدداً قابل تمدید نخواهد بود، گفت: مراکز حوزوی و ناشران تنها تا پایان روز یک شنبه ۳۰ آبان ماه ۱۴۰۰ فرصت دارند، آثار خود را شامل «کتاب پژوهشی»؛ «گزارش نهایی پژوهش»؛ «رساله دکتری» و «پایان‌نامه کارشناسی‌ارشد» که در سه سال گذشته (از ابتدای فروردین ۱۳۹۷ تا پایان اسفند ۱۳۹۹) انجام شده است، در سایت جشنواره به نشانی (WWW.FARABIAWARD.IR) ثبت کنند.

وی افزود: آثار علمی در این دوره از جشنواره نیز در پانزده گروه علمی «اخلاق، ادیان و عرفان»، «تاریخ، جغرافیا و باستان‌‌شناسی»، «حقوق»، «زبان، ادبیات و زبان¬‌شناسی»، «علوم اجتماعی و علوم ارتباطات»، «علوم اقتصادی، مدیریت و علوم مالی»، «علوم تربیتی، روانشناسی و علوم ورزشی»، «علوم سیاسی، روابط بین‌الملل و مطالعات منطقه‌ای»، «علوم قرآنی، تفسیر و حدیث»، «فقه و اصول»، «فلسفه، منطق و کلام»، «فناوری اطلاعات، اطلاع‌‌رسانی و کتابداری»، «مطالعات انقلاب اسلامی و امام خمینی (ره)»، «مطالعات هنر و زیبایی¬‌شناسی» و «مطالعات میان رشته‌ای» دریافت می‌‌شوند. بخش بین‌الملل جشنواره نیز آثار مربوط به حوزه ایران‌شناسی و اسلام‌شناسی را دریافت می‌کند.

گفتنی است جشنواره بین‌المللی فارابی توسط وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، کمیسیون ملی یونسکو، دفتر منطقه‌ای و کمیسیون ملی آیسسکو، بنیاد ملی نخبگان و موسسه مطالعات فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری هر ساله برگزار می‌‌شود.

 Source link

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.