شنبه, ۱۲ آذر , ۱۴۰۱
Saturday, 3 December , 2022
«تولید، دانش بنیان، اشتغال زایی»
جستجو
سامانه نقل و انتقال دانشجویان شاهد و ایثارگر فعال شد | به
19

به گزارش سایت قطره و به نقل ازگروه دانشگاه خبرگزاری دانشجو، فردین تقی زاده مدیرکل امور دانشجویان شاهد و ایثارگر وزارت علوم از فعال شدن سامانه نقل و انتقال دانشجویان شاهد و ایثارگر برای ثبت درخواست دانشجویان ورودی جدید خبرداد. – مدیرکل امور دانشجویان شاهد و ایثارگر وزارت علوم از فعال شدن سامانه نقل و […]

پ
پ


به گزارش سایت قطره و به نقل ازگروه دانشگاه خبرگزاری دانشجو، فردین تقی زاده مدیرکل امور دانشجویان شاهد و ایثارگر وزارت علوم از فعال شدن سامانه نقل و انتقال دانشجویان شاهد و ایثارگر برای ثبت درخواست دانشجویان ورودی جدید خبرداد.

– مدیرکل امور دانشجویان شاهد و ایثارگر وزارت علوم از فعال شدن سامانه نقل و انتقال دانشجویان شاهد و ایثارگر برای ثبت درخواست دانشجویان ورودی جدید خبرداد.

به گزارش سایت قطره و به نقل ازگروه دانشگاه خبرگزاری دانشجو، فردین تقی زاده مدیرکل امور دانشجویان شاهد و ایثارگر وزارت علوم از فعال شدن سامانه نقل و انتقال دانشجویان شاهد و ایثارگر برای ثبت درخواست دانشجویان ورودی جدید خبرداد.

وی ضمن اعلام این خبر، گفت: مطابق سنوات گذشته سامانه نقل و انتقال دانشجویان شاهد و ایثارگر از روز پنجشنبه مورخ ۳۱ شهریور ماه لغایت نهم مهر ماه ۱۴۰۱ فعال شده است و امکان ثبت نام فقط برای دانشجویان جدیدالورود شاهد و ایثارگر واجد شرایط مقطع کاردانی، کارشناسی ناپیوسته و کارشناسی پیوسته و دکتری حرفه ای ورودی سال تحصیلی ۰۲-۱۴۰۱ فراهم است بنابراین در این زمان به درخواست های دانشجویان ورودی سال های قبل ترتیب اثر داده نخواهد شد.

مدیرکل امور دانشجویان شاهد و ایثارگر وزارت علوم در خصوص ترتیب اولویت در رسیدگی به تقاضای دانشجویان تصریح کرد: تقاضای دانشجویان به ترتیب اولویت ۱- فرزند اناث شهید،۲- فرزند ذکور شهید،۳- جانباز ۵۰ درصد و بالاتر و آزاده،۴- همسر شهید، ۵- جانباز ۲۵ درصد الی ۴۹ درصد، ۶- همسر جانباز ۵۰ درصد و بالاتر و آزاده، ۷- فرزند اناث جانباز ۵۰ درصد و بالاتر و آزاده، ۸- فرزند ذکور جانباز ۵۰ درصد و بالاتر و آزاده، ۹- همسر جانباز ۲۵ درصد الی ۴۹ درصد، ۱۰- فرزند اناث جانباز ۲۵ درصد الی ۴۹ درصد، ۱۱- فرزند ذکور جانباز ۲۵ درصد الی ۴۹ درصد، مورد رسیدگی قرار خواهد گرفت.

تقی زاده با بیان اینکه این اداره کل از پذیرش درخواست ‎های خارج از سامانه معذور است؛ اظهار کرد: بررسی درخواست میهمانی و انتقال متقاضیان براساس احراز ۹۰درصد نمره علمی آخرین فرد پذیرفته شده سهمیه شاهد در آن دانشگاه می باشد و رسیدگی به درخواست متقاضیان درصورت عدم بارگذاری کارنامه مرحله اول (تراز نمره علمی پذیرفته شده) و کارنامه نهایی در سامانه سجاد میسر نخواهد بود.

بررسی درخواست انتقال یا میهمانی تنها در صورت دایر بودن رشته، دوره و گرایش تحصیلی در دانشگاه مقصد امکان پذیر است.

وی ادامه داد: دانشجویان شاهد و ایثارگر متقاضی تغییر رشته/ گرایش و یا انتقال توام با تغییر رشته / گرایش از این سامانه برای ثبت درخواست خود استفاده نکنند.

متقاضیان موظف به ثبت نام در دانشگاه مبدا (قبولی) می باشند و پس از بررسی مدارک و احراز شرایط انتقال یا میهمانی توسط کمیسیون مربوط و اعلام به دانشگاه های مبدا و مقصد، می توانند به دانشگاه مقصد برای ثبت نام و انتخاب واحد مراجعه کنند.

مدیرکل امور دانشجویان شاهد و ایثارگر وزارت علوم تصریح کرد: پذیرفته شدگان نیم سال دوم سال تحصیلی ۰۲-۱۴۰۱ (بهمن ماه) مشمول مجاز به ثبت نام در سامانه نمی شوند.

تقی زاده در پایان خاطر نشان کردند: دانشجویان متقاضی انتقال و یا میهمانی می توانند با مراجعه به سامانه سجاد سازمان امور دانشجویان نسبت به ثبت درخواست اقدام و کد رهگیری دریافت و نتیجه بررسی را در زمان مقرر از طریق همان سایت با درج کد رهگیری مشاهده کنند.

کلید واژه ها: دانشجویان شاهد و ایثارگردانشجویان شاهددانشجویانشاهد و ایثارگرنقل و انتقال دانشجویانانتقال دانشجویانایثارگرنقل و انتقالامور دانشجویانشاهدمدیرکل امورانتقالسامانهوزارت علومفردین تقی زادهدرخواستفعالدانشجویان جدیدالورودمدیرکلجدیدخبرگزاریتقی زادهوزارتورودیدانشگاهعلومفردینگزارششهریور ماهگروهSource link

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.