دوشنبه, ۱۳ تیر , ۱۴۰۱
Monday, 4 July , 2022
«تولید، دانش بنیان، اشتغال زایی»
جستجو
سرپرست پژوهشگاه بین المللی زلزله‌شناسی و مهندسی زلزله منصوب شد
5

وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با صدور حکمی دکتر محمدحسن بازیار را به عنوان پژوهشگاه بین‌المللی زلزله‌شناسی و مهندسی زلزله منصوب کرد. به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، متن حکم انتصاب ابلاغی دکتر محمد‌علی زلفی‌گل خطاب به دکتر محمدحسن بازیار به شرح ذیل است: آقای دکتر محمد حسن بازیار سلام علیکم،نظر به مراتب […]

پ
پ


وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با صدور حکمی دکتر محمدحسن بازیار را به عنوان پژوهشگاه بین‌المللی زلزله‌شناسی و مهندسی زلزله منصوب کرد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، متن حکم انتصاب ابلاغی دکتر محمد‌علی زلفی‌گل خطاب به دکتر محمدحسن بازیار به شرح ذیل است:

آقای دکتر محمد حسن بازیار

سلام علیکم،
نظر به مراتب تعهد، تخصص و تجارب ارزشمند جنابعالی، و بنا بر پیشنهاد معاون محترم پژوهشی به موجب این حکم به سمت «سرپرست پژوهشگاه بین المللی زلزله شناسی ومهندسی زلزله» منصوب می‌شوید.

انتظار می‌رود با پیروی از آموزه‌های اسلامی، مبانی علمی و روحیه انقلابی و راهبردهای اساسی دولت مردمی و جلب همکاری استادان، مدیران و کارکنان گرامی (یاوران علمی) آن پژوهشگاه، نقشی شایسته در تحقق اهداف نظام علم و فناوری ایفا نمایید. انتظار می‌رود که با توکل به خداوند متعال، مأموریت و وظایف آن پژوهشگاه را به شرح ذیل به انجام برسانید:

– گسترش پژوهش‌های نیاز محور و جهت دهی تحقیقات به سمت حل نیازهای حال و آینده کشور

– استفاده از ظرفیت دانشجویان تحصیلات تکمیلی و محققان پسادکتری برای اجرای طرح های کاربردی و توسعه ای دارای بهره بردار بالقوه و بالفعل

– تعریف طرح‌های کلان ملی مورد نیاز کشور و اجرای آنها از طریق همکاری با ذی‌نفعان و بازیگران بخش های خصوصی و دولتی

– ارائه خدمات تخصصی و فوق تخصصی در بخش های دولتی و خصوصی

– ارتباط مستمر با گروه‌ها و دانشکده‌های مرتبط دانشگاه‌های کشور و استفاده از ظرفیت آنها برای انجام طرحهای کلان ملی

– همکاری تخصصی و مرتبط در اجرای موفق نظام ایده ها و نیازها (نان)

– استفاده از ظرفیت‌ها و بودجه‌های ملی و بین‌المللی برای پیشبرد اهداف پژوهشگاه

– ارتباط، تعامل و تکامل هم افزا با انجمن‌های علمی

– بسترسازی نرم افزاری و سخت افزاری برای استفاده از ظرفیت های علمی، فناوری و نوآوری اساتید، پژوهشگران، دانشجویان، دانش‌پژوهان در رشته های مرتبط با مأموریت پژوهشگاه
توفیق روزافزون جنابعالی را در پیش‌برد اهداف متعالی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و منویات رهبر حکیم انقلاب اسلامی، حضرت آیت‌الله خامنه‌ای (مدظله العالی)، از درگاه پروردگار متعال خواستارم.

دکتر محمدحسن بازیار (زاده شیراز_ ۱۳۳۹) عضو هیئت علمی دانشگاه علم و صنعت ایران با مرتبه استادی است. از وی ده‌ها مقاله علمی و پژوهشی، چندین عنوان کتاب تالیفی و ترجمه‌ای منتشر شده است. وی مولف و مترجم برگزیده کشوری رشته عمران، برای تالیف و ترجمه کتاب مکانیک خاک، استاد نمونه کشوری در سال ۱۳۸۹، بنیانگذار و سردبیر مجله بین‌المللی مهندسی عمران (isi) است.

وزیر علوم، تحقیقات و فناوری همچنین در نامه جداگانه‌ای از خدمات دکتر محمد‌کاظم جعفری رئیس سابق پژوهشگاه بین المللی زلزله‌شناسی و مهندسی زلزله در زمان تصدی این مسئولیت قدردانی کرد.Source link

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.