یکشنبه, ۹ بهمن , ۱۴۰۱
Sunday, 29 January , 2023
«تولید، دانش بنیان، اشتغال زایی»
جستجو
شب گذشته در خوابگاه دختران دانشگاه خوارزمی چه گذشت؟
30

در پی وقوع آتش سوزی در یکی از خوابگاه‌های پردیس البرز دانشگاه خوارزمی، روابط عمومی وزارت علوم توضیحاتی درباره علت حریق و آخرین وضعیت دانشجویان این خوابگاه ارائه کرد. روابط عمومی وزارت علوم در خصوص علت وقوع آتش سوزی چهارشنبه شب در خوابگاه پردیس البزر دانشگاه خوارزمی اعلام کرد: به علت استفاده یکی از دانشجویان […]

پ
پ


در پی وقوع آتش سوزی در یکی از خوابگاه‌های پردیس البرز دانشگاه خوارزمی، روابط عمومی وزارت علوم توضیحاتی درباره علت حریق و آخرین وضعیت دانشجویان این خوابگاه ارائه کرد.

روابط عمومی وزارت علوم در خصوص علت وقوع آتش سوزی چهارشنبه شب در خوابگاه پردیس البزر دانشگاه خوارزمی اعلام کرد: به علت استفاده یکی از دانشجویان از بخاری برقی شخصی در محل خوابگاه، اتاق ۳۸ در طبقه چهارم خوابگاه شماره ۷ دختران در پردیس حصارک دانشگاه دچار حریق شد.

خوشبختانه با هوشیاری سرپرستان خوابگاه در لحظه ابتدایی این اتفاق کلیه دانشجویان از ساختمان تخلیه شدند و با توجه به تجهیز خوابگاه به امکانات آتش نشانی، حریق ایجاد شده اطفا و با حضور آتش نشانی اقدامات تکمیلی انجام شد.

با اعلام وزارت علوم، همه دانشجویان این واحد خوابگاهی در سلامت کامل هستند و برق خوابگاه وصل شده و دانشجویان به اتاق ها برگشته‌اند. کارشناس آتش نشانی نیز سقوط دستگاه بخاری برقی را بر روی فرش تایید کرده است.Source link

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.