سه شنبه, ۱۱ مهر , ۱۴۰۲
Tuesday, 3 October , 2023
«مهار تورم و رشد تولید»
جستجو
شروع کلاس‌های حضوری دبیرستان دانا و توانا دانشگاه بین المللی چابهار
25

به گزارش روابط عمومی دانشگاه بین المللی چابهار، با توجه به مصوبات شورای آموزشی شهرستان مبنی بر اجرای آموزش به صورت ترکیبی (حضوری و آنلاین)، از دوشنبه ۱۲ مهر ماه کلاس‌های درس حضوری دانش‌آموزان آغاز شد. داود بهادری، مدیر دبیرستان، در خصوص شروع کلاس‌های دبیرستان گفت : با توجه به مصوبات شورای آموزشی شهرستان مبنی […]

پ
پ
به گزارش روابط عمومی دانشگاه بین المللی چابهار، با توجه به مصوبات شورای آموزشی شهرستان مبنی بر اجرای آموزش به صورت ترکیبی (حضوری و آنلاین)، از دوشنبه ۱۲ مهر ماه کلاس‌های درس حضوری دانش‌آموزان آغاز شد.
داود بهادری، مدیر دبیرستان، در خصوص شروع کلاس‌های دبیرستان گفت : با توجه به مصوبات شورای آموزشی شهرستان مبنی بر آموزش به صورت ترکیبی (حضوری و آنلاین) و پیگیری اولیای گرامی مبنی بر برگزاری حضوری کلاس‌ها، بعد از توزیع کتب درسی و دریافت دوز اول واکسن کوید ۱۹ کلاس‌های حضوری دانش‌آموزان از ۱۲ مهرماه آغاز گردید.
وی افزود: پیش از این برای دانش‌آموزان دوازدهم از ۱ مرداد ماه، دانش آموزان یازدهم ۱۳ شهریور ماه و دانش آموزان دهم از ۲۰ شهریور ماه کلاس ها (دوره‎‌های جمع بندی) به صورت آنلاین آغاز شده بود.

روابط عمومی و امور بین الملل دانشگاه

ورود به کانال اطلاع رسانی واتساپ

وب سایت 

☎️ تماس با ما :
۰۵۴۳۵۳۱۴۳۵۵

ورود به صفحه اینستاگرام دانشگاه

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.