پنج شنبه, ۱۴ مهر , ۱۴۰۱
Thursday, 6 October , 2022
«تولید، دانش بنیان، اشتغال زایی»
جستجو
صدور مجور جذب دانشجوی خارجی در دانشگاه مراغه | رییس دانشگاه
17

رییس دانشگاه مراغه از صدور مجور جذب دانشجوی خارجی در این دانشگاه خبر داد. – به گزارش سایت قطره و به نقل ازخبرگزاری موج آذربایجان شرقی، محمد زادشکوریان رییس دانشگاه مراغه با بیان اینکه مجوز جذب دانشجوی خارجی در دانشگاه مراغه صادر شده است، اظهار کرد: با صدور مجوز توسط وزارت علوم تحقیقات و فناوری، […]

پ
پ


رییس دانشگاه مراغه از صدور مجور جذب دانشجوی خارجی در این دانشگاه خبر داد.

– به گزارش سایت قطره و به نقل ازخبرگزاری موج آذربایجان شرقی، محمد زادشکوریان رییس دانشگاه مراغه با بیان اینکه مجوز جذب دانشجوی خارجی در دانشگاه مراغه صادر شده است، اظهار کرد: با صدور مجوز توسط وزارت علوم تحقیقات و فناوری، این دانشگاه آماده جذب دانشجو از کشورهای خارجی است.

وی گفت: زیرساخت ها و امکانات لازم برای جذب دانشجوی خارجی” در رشته های موجود دانشگاه مراغه فراهم است.

زادشکوریان اضافه کرد: جذب دانشجوی خارجی با هدف، تقویت اقتصاد دانشگاه و انتقال دانش، فرهنگ و تمدن ایرانی به کشورهای همسایه و جهان است.

به گفته رییس دانشگاه مراغه، براساس برنامه ریزی ها و هماهنگی های صورت گرفته، پیش بینی می شود از مهر امسال و حداکثر از آبان ماه در دانشگاه مراغه دانشجوی خارجی پذیرش خواهد شد.

وی در ادامه همچنین از موافقت وزارت علوم تحقیقات و فناوری، برای استقلال هیات ممیزی دانشگاه مراغه از دانشگاه تبریز خبر داد و متذکر شد: احکام اعضای هیات ممیزی دانشگاه مراغه توسط وزیر علوم صادر شده و از این پس ارتقای اعضای هیات علمی در این دانشگاه صادر خواهد شد.

از اولویت های دانشگاه مراغه است.

زادشکوریان یادآور شد: در دانشگاه مراغه ۳ هزار و ۷۰۰ دانشجو در ۴۲ رشته کارشناسی، ارشد و دکترای مشغول تحصیل هستند.

کلید واژه ها: دانشگاه مراغهجذب دانشجوی خارجیدانشجوی خارجیدانشگاهجذب دانشجورییس دانشگاه مراغهدانشجومراغهخارجیرییس دانشگاهعلوم تحقیقاتوزارت علومتحقیقاتکشورهای همسایهصدوررییسبرنامه ریزیوزارتزیرساخت هاآذربایجانصدور مجوزمجوزعلومخبرگزاریپیش بینیآبان ماهامکاناتهماهنگیزیرساختبرنامهSource link

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.