یکشنبه, ۹ بهمن , ۱۴۰۱
Sunday, 29 January , 2023
«تولید، دانش بنیان، اشتغال زایی»
جستجو
فعالیت ۳۳ شرکت دانش بنیان در دانشگاه تبریز | معاون پژوهش و
25

معاون پژوهش و فناوری دانشگاه تبریز از فعالیت ۳۳ شرکت دانش بنیان در این دانشگاه خبرداد و گفت: حمایت و رشد این شرکت ها رسالت اصلی دانشگاه تبریز است. – به گزارش سایت قطره و به نقل ازخبرنگار مهر ، جلال شیری عصر امروز یک شنبه در جمع خبرنگاران در دانشگاه تبریز با اشاره به […]

پ
پ


معاون پژوهش و فناوری دانشگاه تبریز از فعالیت ۳۳ شرکت دانش بنیان در این دانشگاه خبرداد و گفت: حمایت و رشد این شرکت ها رسالت اصلی دانشگاه تبریز است.

– به گزارش سایت قطره و به نقل ازخبرنگار مهر ، جلال شیری عصر امروز یک شنبه در جمع خبرنگاران در دانشگاه تبریز با اشاره به ۲۷ آذر روز وحدت حوزه و دانشگاه گفت: یکی از ضرورت های امروز جامعه وحدت عینی، عملی و کنشگری متقابل حوزه و دانشگاه است.

شیری ادامه داد: پژوهش ها در حوزه علوم انسانی اگر با هم افزایی دانشگاه و حوزه های علمیه همراه باشد بسیاری از مشکلات فرهنگی و اجتماعی قابل حل است.

وی با تاکید بر اینکه دانشگاه تبریز در آخرین رتبه بندی وزارت علوم در بین دانشگاه های جامع کشور رتبه شش پژوهش را به خود اختصاص داد، گفت: این دانشگاه همچنین در بین کل دانشگاه های جامع و صنعتی رتبه ۹ پژوهش را کسب کرده است.

شیری سپس افزود: این دانشگاه در موضوع اثرگذاری اقتصادی نیز رتبه شش را بین دانشگاه های جامع کسب کرد.

معاون پژوهش و فناوری دانشگاه تبریز درخصوص راهبردهای کلی این دانشگاه تا انتهای سال ۱۴۰۴ گفت: تقویت پژوهش های بین رشته ای و اهتمام برای تحقیقات بین رشته ای، تقویت دیپلماسی علمی و بین المللی سازی دانشگاه تبریز، افزایش کمی شرکت های دانش بنیان و توسعه پردیس علم و فناوری و ایجاد ساختار نظام مند برای ارتباط دانشگاه با جامعهSource link

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.