یکشنبه, ۹ بهمن , ۱۴۰۱
Sunday, 29 January , 2023
«تولید، دانش بنیان، اشتغال زایی»
جستجو
فهرست جدید دانشگاه های خارجی مورد تأیید وزارت علوم | اداره
35

اداره کل امور دانش آموختگان سازمان امور دانشجویان، لیست جدید سطح بندی دانشگاه های خارج از کشور برای ادامه تحصیل بعد از سپتامبر ۲۰۲۲ را منتشر کرد. – به گزارش سایت قطره و به نقل ازخبرنگار مهر ، اداره کل امور دانش آموختگان سازمان امور دانشجویان وزارت علوم در راستای اعتبارسنجی دانشگاه های معتبر جهان […]

پ
پ


اداره کل امور دانش آموختگان سازمان امور دانشجویان، لیست جدید سطح بندی دانشگاه های خارج از کشور برای ادامه تحصیل بعد از سپتامبر ۲۰۲۲ را منتشر کرد.

– به گزارش سایت قطره و به نقل ازخبرنگار مهر ، اداره کل امور دانش آموختگان سازمان امور دانشجویان وزارت علوم در راستای اعتبارسنجی دانشگاه های معتبر جهان که به عنوان یکی از اصلی ترین وظایف این اداره کل است، نسبت به بررسی و اعلام اعتبار دانشگاه های خارج از کشور برای سپتامبر ۲۰۲۲ اقدام کرده است.

بر اساس این گزارش، در سال ۲۰۲۲ دانشگاه های ۱۰۶ کشور به روزرسانی و در سه گروه الف (ممتاز)، ب (خوب) و ج (متوسط) دسته بندی و تفکیک شده اند.

متقاضیان ادامه تحصیل در مقطع دکتری در دانشگاه های خارج از کشور از تاریخ اول تیر ۹۸ برابر با ۲۰۱۹/۰۶/۲۲ صرفاً در دانشگاه های گروه الف (ممتاز) و گروه ب (خوب) قابل مشاهده در پایگاه اطلاع رسانی این اداره کل، ثبت نام رسمی کنند.

مدارک صادره از دانشگاه های گروه ج (متوسط) چنانچه پذیرش رسمی آنها پس از تاریخ یاد شده باشد، صرفاً تا مقطع کارشناسی ارشد قابل بررسی و ارزشیابی است.

همچنین در سال ۲۰۲۱ دانشگاه های ۱۰۹ کشور به روزرسانی و در سه گروه الف (ممتاز)، ب (خوب) و ج (متوسط) دسته بندی و تفکیک شده بودند که امسال تعداد این کشورها به ۱۰۶ کشور کاهش یافته است.Source link

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.