پنج شنبه, ۱۰ آذر , ۱۴۰۱
Thursday, 1 December , 2022
«تولید، دانش بنیان، اشتغال زایی»
جستجو
لیست دانشجویان دارای معلولیت و نوع کمک های مورد نیاز آنان در وزارت علوم تهیه می شود
32

وزیر علوم با بیان این که باید شرایط خاص و ویژه دانشجویان دارای معلولیت را درک کنیم، گفت: لیست دانشجویان دارای معلولیت دانشگاه ها و نوع کمک های مورد نیاز آنان در وزارت علوم تهیه می شود. – ” وزیر علوم با بیان این که باید شرایط خاص و ویژه دانشجویان دارای معلولیت را درک […]

پ
پ


وزیر علوم با بیان این که باید شرایط خاص و ویژه دانشجویان دارای معلولیت را درک کنیم، گفت: لیست دانشجویان دارای معلولیت دانشگاه ها و نوع کمک های مورد نیاز آنان در وزارت علوم تهیه می شود.

– ” وزیر علوم با بیان این که باید شرایط خاص و ویژه دانشجویان دارای معلولیت را درک کنیم، گفت: لیست دانشجویان دارای معلولیت دانشگاه ها و نوع کمک های مورد نیاز آنان در وزارت علوم تهیه می شود.

به گزارش سایت قطره و به نقل ازایلنا، محمد علی زلفی گل با فاطمه کشکویی جهرمی دانشجوی ترم اول ریاضی دانشگاه علم و صنعت که علیرغم معلولیت جسمی از ناحیه دو دست و مشکلات ستون فقرات، توانسته است با تلاش و پشتکار تحصیلات خود را تا مقطع دکتری ادامه دهد، دیدار و با اهدای لوح سپاس از وی تجلیل کرد.

محمد علی زلفی گل در این دیدار گفت: توکل به خدا، داشتن انگیزه و تلاش می تواند هر مانعی را در راه پیشرفت بردارد و خانم کشکویی با همت خود و ادامه دادن مسیر تحصیل تا مقطع دکتری نشان داد کم توانایی جسمی نمی تواند علت دست کشیدن از انگیزه پیشرفت باشد.

وزیر علوم تاکید کرد: خانم فاطمه کشکویی یکی از بانوان فرهیخته جامعه اسلامی است که می تواند الگوی بانوان در داخل و خارج باشد و ضرورت دارد اهداف علمی بلندتری را برای خود تعیین کند و با کسب جوایز علمی معتبر دنیا از زنان تاثیرگذار در عرصه علم و فناوری ایران و جهان باشد.

زلفی گل در این نشست گفت: باید شرایط خاص و ویژه دانشجویان دارای معلولیت را درک کنیم و شرایط مورد نیاز آنان را تسهیل کنیم که در این راستا مقرر شد لیست دانشجویان دارای معلولیت دانشگاه ها و نوع کمک های مورد نیاز آنان در وزارت علوم تهیه شود.

به نقل از وزارت علوم، فاطمه کشکویی جهرمی نیز در این دیدار بخشی از مشکلات خود در دوران تحصیل و از جمله امتحانات کتبی و آزمون سراسری را بیان کرد و از وزیر علوم برای کمک به تحصیل آسان تر دانشجویان دارای معلولیت درخواست مساعدت کرد.

محمد سلیمانی قائم مقام وزیر علوم، علی شمسی پور مدیرکل حوزه وزارتی و ندا شفیعی سرپرست اداره کل روابط عمومی وزارت علوم نیز در این دیدار حضور داشتند.

در بخشی از لوح سپاس وزیر علوم خطاب به فاطمه کشکویی جهرمی آمده است: حکایت رضایت به رنج ها و آلام دنیوی، تجلیل الا بذکر الله تطمئن القلوب است.

گرانمایه دیدن دردها و مغتنم دانستن دشواری ها، مقصدی جز رویین تنی در هفت خان هستی ندارد و خوشا دل و جانی که به مشیت حق سر می گذارد و سربلند برمی خیزد.

خرسندم که در آغازین روزهای مهر، ماه دانش مجال قدردانی از فرزندی برومند که با امید و اراده مرزهای ناممکن را درنوردیده، فراهم شده است.

فاطمه کشکویی جهرمی دانشجوی رشته ریاضی محض دانشگاه علم و صنعت الگوی جوانان ایران اسلامی امروز است که با همه مصائب و موانع خم به ابرو نیاورده و به قله های دانش قدم گذارده است.

بانویی برومند که نام از نام مبارک بزرگ بانوی دو عالم حضرت فاطمه (س) دارد و با توکل به ساحت حضرتش، اتفاقی بزرگ را رقم زده است.

به سهم خویش این همت و اشتیاق را به فرزند عزیزم تبریک عرض می نمایم.

امیدوارم کارنامه او نقش پیش چشم دیگر فرزندان این سرزمین باشد.

انتهای پیام/
کلید واژه ها: دانشجویانمعلولیتوزارت علومدانشگاهعلومدانشگاه هاوزیر علومدانشگاه علم و صنعتمحمد علیوزارتنیازموردلیستشرایطدیدارعلم و صنعتویژهتلاشبیانمحمدوزیرتحصیلاتپیشرفتمشکلاتپشتکارانگیزهگزارشریاضیاهدایدکتریSource link

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.