پنج شنبه, ۱۰ آذر , ۱۴۰۱
Thursday, 1 December , 2022
«تولید، دانش بنیان، اشتغال زایی»
جستجو
مدیران دانشگاه نسبت به گفتگو با دانشجویان اهتمام داشته باشند
25

به گزارش سایت قطره و به نقل ازگروه دانشگاه خبرگزاری دانشجو به نقل از شورای عالی انقلاب فرهنگی، جلسه فوق العاده شورای معین با حضور دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی، – ” وزیر علوم با اشاره به اینکه در ضمن رعایت قوانین باید حرف دانشجویان شنیده شود، گفت: در حادثه دانشگاه شریف شخصاً به دانشگاه […]

پ
پ


به گزارش سایت قطره و به نقل ازگروه دانشگاه خبرگزاری دانشجو به نقل از شورای عالی انقلاب فرهنگی، جلسه فوق العاده شورای معین با حضور دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی، – ” وزیر علوم با اشاره به اینکه در ضمن رعایت قوانین باید حرف دانشجویان شنیده شود، گفت: در حادثه دانشگاه شریف شخصاً به دانشگاه رفتم و صحبت های دانشجویان را شنیدم.

به گزارش سایت قطره و به نقل ازگروه دانشگاه خبرگزاری دانشجو به نقل از شورای عالی انقلاب فرهنگی، جلسه فوق العاده شورای معین با حضور دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، وزیر آموزش و پرورش، اعضای شورای عالی انقلاب فرهنگی، جمعی از رؤسای دانشگاه های تهران و مدیران این وزارتخانه، در محل وزارت علوم تشکیل شد.

محمد علی زلفی گل، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در این جلسه گفت: بنده به عنوان وزیر علوم نهایت تقدیر و تشکر را از رؤسای دانشگاه ها در مدیریت حوادث اخیر را دارم.

این شرایط را در سال ۸۸ خودم در دانشگاه تجربه کرده ام و می دانم سختی های کار چیست.

نکاتی هم در این جلسه مطرح شد برای کمک به دانشگاه ها است.

البته تفاوت هایی در دانشگاه ها وجود دارد که سبک و سیاق مدیریت دانشگاه ها را نیز تغییر می دهد.

وزیر علوم با اشاره به اینکه در ضمن رعایت قوانین باید حرف دانشجویان شنیده شود گفت: در حادثه دانشگاه شریف شخصاً به دانشگاه رفتم و صحبت های دانشجویان را شنیدم، برخی با احساسات پاک و برخی با هیجان نکات خود را بیان کردند؛ لازم است مدیران دانشگاه و اساتید محترم نسبت به همدلی و گفتگو با دانشجویان اهتمام بیشتری داشته باشند و مسائل و نکات ایشان را بشنوند و راهنمایی لازم را داشته باشند.

دانشجویان کشور، فرزندان ما هستند و همه ما نسبت به آن ها مسئولیت داریم و باید حداکثر کمک را داشته باشیم.

در این جلسه رؤسای دانشگاه های تهران به ارائه گزارشی از وضعیت برگزاری کلاس های درس، فضای عمومی دانشگاه، رفاهیات و برخی مشکلات دانشگاه ها و خوابگاه ها پرداختند و اعضای شورای عالی انقلاب فرهنگی نیز نکات و نظرات خود را مطرح کردند.

کلید واژه ها: شورای عالی انقلابوزیر علوم، تحقیقات و فناوریدانشگاهشورای عالیشورایوزیر علومدانشجوتحقیقات و فناوریانقلابدانشجویانعالیعلوموزیرفوق العادهدانشگاه هاخبرگزاریتحقیقاتفناوریمدیرانمدیریت حوادثدانشگاه شریفتقدیر و تشکرگزارشوزارتوزیر آموزشوزارت علومگروهدبیرحضورقوانینSource link

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.