دوشنبه, ۲ خرداد , ۱۴۰۱
Monday, 23 May , 2022
«تولید، پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها»
جستجو
مدیران سازمان از میان جوانان انقلابی و دارای انگیزه خدمت انتخاب شدند
3

معاون وزیر علوم و رئیس سازمان امور دانشجویان، دکتر «ابوالفضل دانشور» را به عنوان «سرپرست اداره کل امور دانشجویان داخل» و «مجتبی شرانجانی» را به عنوان مدیرکل دفتر نظارت و ارزیابی سازمان امور دانشجویان منصوب کرد. به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از سازمان امور دانشجویان، دکتر هاشم داداش پور […]

پ
پ


معاون وزیر علوم و رئیس سازمان امور دانشجویان، دکتر «ابوالفضل دانشور» را به عنوان «سرپرست اداره کل امور دانشجویان داخل» و «مجتبی شرانجانی» را به عنوان مدیرکل دفتر نظارت و ارزیابی سازمان امور دانشجویان منصوب کرد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از سازمان امور دانشجویان، دکتر هاشم داداش پور در این آیین، ضمن تبریک اعیاد شعبانیه گفت: جوان، انقلابی بودن و داشتن انگیزه خدمت از شاخص‌های مهم انتصاب مدیران سازمان امور دانشجویان است.

وی اعلام کرد همانطور که در بازدید اخیر وزیر علوم از سازمان و در جمع مدیران سازمان مطرح شد؛ معیار انتخاب مدیران سازمان در دوره جدید، میدان دادن به جوانان انقلابی دارای انگیزه خدمت و دارای تخصص و تعهد است و سعی شده افرادی انتخاب شوند که بتوانند امور سازمان را به بهترین و سریع‌ترین شکل ممکن به انجام برسانند.

وی افزود: پرهیز از جناح‌بندی‌های سیاسی و دادن امکان فرصت به منابع انسانی ارزشمند دور از مرکز نیز از معیارهای دیگر بود که به ما فرصت داد تا از ظرفیت‌های مدیریتی موجود در دانشگاه‌های مختلف استفاده کنیم و انتخاب‌هایمان منحصر به استان تهران نباشد.

در ادامه این آیین، دکتر ابوالفضل دانشور به عنوان سرپرست اداره کل امور دانشجویان داخل و مجتبی شرانجانی به عنوان مدیرکل دفتر نظارت و ارزیابی معرفی شدند.Source link

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.