دوشنبه, ۲۴ مرداد , ۱۴۰۱
Monday, 15 August , 2022
«تولید، دانش بنیان، اشتغال زایی»
جستجو
مرکز بهداشت و درمان دانشگاه دامغان عنوان «مرکز بهداشت و درمان نمونه کشوری» را کسب کرد
28

در دهمین گردهمایی سالانه روسای مراکز بهداشت و درمان دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی سراسر کشور در دانشگاه ارومیه مرکز بهداشت و درمان دانشگاه دامغان عنوان مرکز بهداشت و درمان نمونه کشوری را کسب کرد. – ” در دهمین گردهمایی سالانه روسای مراکز بهداشت و درمان دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی سراسر کشور […]

پ
پ


در دهمین گردهمایی سالانه روسای مراکز بهداشت و درمان دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی سراسر کشور در دانشگاه ارومیه مرکز بهداشت و درمان دانشگاه دامغان عنوان مرکز بهداشت و درمان نمونه کشوری را کسب کرد.

– ” در دهمین گردهمایی سالانه روسای مراکز بهداشت و درمان دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی سراسر کشور در دانشگاه ارومیه مرکز بهداشت و درمان دانشگاه دامغان عنوان مرکز بهداشت و درمان نمونه کشوری را کسب کرد.

به گزارش سایت قطره و به نقل ازایلنا از سمنان، در این گردهمایی ابراهیم نعیمی مدیرکل دفتر مشاوره و سلامت سازمان امور دانشجویان وزارت علوم ضمن تمجید از تلاش ۲۵ ماهه همه بخش های حوزه سلامت، گفت: تمرکز ما بر بیماری زدایی و درمان است و رویکرد جدید ما تغییر سیاست گذاری ها و آیین نامه ها برای ارتقاء سلامت جسمانی و روانی، اجتماعی و معنوی است.

وی پیشگیری، آموزش و توانمندسازی را از ارکان این ارتفاء دانست و گفت: این امر جز با مشارکت فعال دانشجویان میسر نخواهد شد.

در اختتامیه این اجلاس، از مراکز بهداشت و درمان برتر، نمونه و فعال در سطوح مختلف تقدیر به عمل آمد و دانشگاه دامغان رتبه نمونه کشوری را به خود اختصاص داد.

انتهای پیام/
کلید واژه ها: بهداشت و درمانمرکز بهداشتدانشگاهبهداشتدرماندانشگاه دامغاننمونه کشوریدانشگاه ارومیهگردهماییمراکز بهداشتکشورسازمان امور دانشجویانآموزش عالیدانشگاه هادامغانکشوریسلامتنمونهآموزشامور دانشجویانموسساتسالانهارومیهمراکزوزارت علومدانشجویانآیین نامهعالیاجتماعیابراهیمSource link

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.